Zegarki rosyjskie

„Jak za strych dobrych lat” w ofercie naszego salonu znajdziemy zegarki rosyjskie. Producenci z za naszej wschodniej granicy przeszli silną transformację, a nawet rewolucję w zegarkowej produkcji, ale dziś możemy oferować zegarki rosyjskie, lub też zegarki z rosyjskimi mechanizmami. Mechanizmy Wostok znajdziemy choćby w wyrobach litewskiej firmy Vostok Europe.

Zegarki rosyjskie mają swoją dość charakterystyczną stylistykę, a ich wzornictwo i dedykowanie modeli zegarków często nawiązuje do dokonań technicznych Związku Radzieckiego.

Jak zawsze zegarki te cechuje solidne wykonanie i czytelność wskazań. Ten ostatni element przykładowo w zegarkach Vostok Europe jest zapewniony i to w każdych, nawet najbardziej ekstremalnych warunkach, dzięki  kapsułom z trytem GTLS. Są one rozmieszone na indeksach, oraz wskazówkach zegarka.

Oprócz dopracowanych parametrów technicznych producenci rosyjskich zegarków często dbają również o wyjątkowe opakowanie czasomierzy i przydatne akcesoria służące do ich serwisu.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.