Sturmanskie Aviator 3105/6975708

Original price was: 1 650 zł.Current price is: 1 072 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Lotnicze, doskonale czytelne i świetnie dopasowane do nadgarstków zegarki firmy Aviator towarzyszą wszystkim tym, którzy sny o podniebnych podróżach łączą ze swoją codziennością. W Aviator można odnaleźć inspirację historią awiacji, a każdy z elementów czasomierza jest stworzony dla osób zafascynowanych lataniem.
Charakterystyczne wzornictwo zainspirowane przeszłością, wykorzystuje równocześnie nowoczesne technologie wypracowywane i stosowane dla podboju przestworzy. Działania takie zostały docenione, tak przez lotniczych profesjonalistów jak i licznych miłośników awiacji, ale także fascynatów zegarków. Logo i nazwa Aviator jest dziś jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek, wśród zegarków.
Od roku 2011 roku zegarki są produkowane w Szwajcarii w mieście Porrentruy w kantonie Jura.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Sturmanskie Aviator 31056975708 to przedstawiciel bogatej rosyjskiej rodziny zegarków dla pilotów. Duży i czytelny z kontrastową tarczą pokazuje czas w sposób łatwy do odczytania dla każdego kto na niego zerknie. Dodatkowe symbole w postaci samolotu w dolnej części tarczy nie pozwalają mieć złudzeń że mamy do czynienia z zegarkiem typu „Pilot”.

Warto go mieć na nadgarstku…

Model ten posiada wszystkie cechy referencji do której jest przypisany. Czarna matowa tarcza z czytelnymi wskaźnikami godzin w formie arabskiej, biało – czerwona pięknie kontrastująca skala sekundowa, oraz komplikacja w postaci małej sekundy na wysokości godz. 9 po której „płynie” biała wskazówka to oznaka że mamy do czynienia z zegarkiem mechanicznym. Datownik na białym tle znalazł swoje miejsce w tradycyjnym miejscu tuż przy godzinie 3.   Sturmanskie Aviator 31056975708 to zegarek z kopertą wykonaną ze szczotkowanej stali z mineralnym szkłem. Wewnątrz znajdziemy automatyczny mechanizm marki Poljot o symbolu 3105 perfekcyjnie zasilający te referencję. Całość spasowano z atrakcyjnym, czarnym skórzanym paskiem z czerwoną niciom która świetnie komunikuje się z czerwonymi elementami tarczy.

Nasza ocena…

Wizualnie atrakcyjny Sturmanskie Aviator 31056975708 będzie dobrym wyborem dla wielbicieli awiacji oraz Panów ceniących mechaniczne modele. Sportowy charakter zegarka z automatycznym naciągiem mogący być wzorem dla naśladowania przez innych producentów.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.