Aviator 3133/2704965

Original price was: 3 200 zł.Current price is: 1 800 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Lotnicze, doskonale czytelne i świetnie dopasowane do nadgarstków zegarki firmy Aviator towarzyszą wszystkim tym, którzy sny o podniebnych podróżach łączą ze swoją codziennością. W Aviator 3133/2704965 można odnaleźć inspirację historią awiacji, a każdy z elementów czasomierza jest stworzony dla osób zafascynowanych lataniem.
Charakterystyczne wzornictwo zainspirowane przeszłością, wykorzystuje równocześnie nowoczesne technologie wypracowywane i stosowane dla podboju przestworzy. Działania takie zostały docenione, tak przez lotniczych profesjonalistów jak i licznych miłośników awiacji, ale także fascynatów zegarków. Logo i nazwa Aviator jest dziś jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek, wśród zegarków.
Od roku 2011 roku zegarki są produkowane w Szwajcarii w mieście Porrentruy w kantonie Jura.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Atrakcyjny wizualnie sportowy zegarek Aviator 31332704965 który charakteryzuje atrakcyjna tarcza ze specyficzną wewnętrzną skalą która sprawia wrażenie 3d, jest to rasowy zegarek typu „Pilot”. Wisienką na torcie jest to że referencja ta wyposażona została w mechanizm z ręcznym naciągiem, dodatkowo z funkcją stopera.

Warto go mieć na nadgarstku…

Masywna i wydająca się na toporną konstrukcja koperty Aviator 31332704965 w rozm. 43mm to wymóg zamontowanego mechanizmu  o tradycyjnym ręcznym naciągu, oraz komplikacji w postaci chronographu. Tarcza zegarka w ciemno grafitowej kolorystyce, wydaje się trudna do odczytu, ale jest to złudzenie, ponieważ wszystkie wskazania od wskazań godziny po datę i pomiar krótkich odcinków czasu realizowana jest za pomocą masywnych i kontrastowych wskazówek (czerwony sekundnik od stopera) indeksy i oznaczenia godzin w formie arabskich cyfr są duże co jest wymagane w zegarkach dla pilotów. Tarczę przykrywa utwardzone szkło mineralne pokryte warstwą antyrefleksową ułatwiającą odczyt wskazań zegarka w ostrym dziennym świetle. Wewnątrz serce – rosyjski mechanizm o symbolu 3133 produkcji Poljot, mechanizm który wiele dzieli z kultowym szwajcarskim Valjoux 7734 i nie odbiega od niego jakością. Kolejną cechą która podkreśla wizerunek tego zegarka jest ciekawy parciany (syntetyczny) pasek ze specyficznymi maskownicami.

Nasza ocena…

Aviator 31332704965 to solidny i masywny zegarek dla entuzjastów mechaniki precyzyjnej ale również osob ceniących modele sportowe. Zaawansowany pod względem mechanicznym odnajdzie swoje miejsce na nadgarstku osoby kochającej aktywny tryb życia oraz sport.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.