Sturmanskie Space Pioneers VK64/3354851

858 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Sturmanskie (czy też Szturmańskie) zawsze wyglądają pięknie….wychylając się z za mankietu koszuli, czy rękawa marynarki. Dotyczy to wszystkich modeli czasomierzy tej marki, niezależnie od tego, czy koperta jest wykonana w wersji srebrzystą, czy złoconej. Niezależnie od tego jaki zegarek pokazuje firma Szturmańskie każdy i tak ma na myśli zegarki dla pilotów. Ta zasada wynika także z jednoznacznych skojarzeń z zegarkiem Jurija Gagarina.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sportowy model nawiązujący stylistyką do zegarków typu pilot. Jak sama nazwa wskazuje Sturmanskie Space Pioneers VK64/3354851 to hołd dla pionierów przestrzeni – oczywiście kosmicznej. Doskonały przykład nowoczesnej kolekcji która zda egzamin w codziennym użytkowaniu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Koperta Sturmanskie Space Pioneers VK64/3354851 pokryta czarnym PVD, podobnie jak boczne przyciski i koronka podkreślają sportowy charakter, dobrze komponując się z tarczą w tym samym kolorze. Jako że mamy do czynienia z modelem wyposażonym w stoper zegarek sprawia wrażenie masywnego, lecz jest to tylko wrażenie. Wnętrze tarczy skrywa skala tachymetru, sub tarcze stopera rozmieszczono symetryczne na 3 i 9 godzinie co daje efekt rasowego wyglądu. Cyfry godzinowe maja ciekawy beżowy kolor, podobnie jak wskazówka sekundowa. Nad godziną 6 umiejscowiono okno datownika a powyżej logo producenta. Referencja ta wyposażona została w renomowany japoński mechanizm Seiko, który cechuje wysoka kultura pracy oraz duża dokładność . Czarny skórzany pasek z białą nicią to kolejne odniesienie do lotniczego charakteru tego modelu.

Nasza ocena…

Sturmanskie Space Pioneers VK64/3354851 jest modny i przykuwający uwagę. Praktyczny przez swoją szczelność 100m (10 atm.) i dokładny zegarek mogący się podobać młodszej klienteli.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.