Tommy Hilfiger 1710386

890 

Brak w magazynie

TOMMY HILFIGER jest jedną z wiodących światowych marek dyktujących modę. Jest uznawana na całym świecie jako ta, która celebruje esencję klasycznego amerykańskiego stylu podlegającego jednak specyficznemu spojrzeniu określanemu słowem „twist”.
Tommy Hilfiger to oczywiście marka modowa, która wywodzi swoją nazwę od nazwiska i imienia swojego twórcy i kreatora mody – Thomasa Jacoba Hilfigera. Ta amerykańska marka klasyfikowana jest w modowej klasie premium. W swojej ofercie poza odzieżą, obuwiem, akcesoriami, zapachami i elementami wyposażenia domu, posiada ona też nas najbardziej interesujące, ciekawie zaprojektowane zegarki.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek ten wyposażono w mechanizm elektroniczno-kwarcowy (pięć wskazówek).
Posiada on pozłacaną metodą PVD kopertę ze stali szlachetnej o szerokości 44mm.
Całość utrzymuje pozłacana tą samą metodą bransoleta typu mesh.
Czarną tarczę z eleganckim szlifem i indeksami w kolorze żółtego złota chroni szkło mineralne.
W tym modelu również możemy zauważyć datownik, znajdujący się między indeksem godziny pierwszej a trzeciej – oraz wskaźnik dni tygodnia na godzinie dziewiątej.
Sekundnik umiejscowiono tuż nad indeksem godziny szóstej.
Wodoszczelność tego modelu jest na poziomie 30m (3 ATM), co daje nam gwarancję, że mechanizm zegarka nie powinien ulec uszkodzeniu przy przypadkowym kontakcie z wodą czy zakurzeniem.

Warto go mieć na nadgarstku

Tommy Hilfiger 1710386 to interesujący model, który swoją kolorystyką przykuwa oko.  Zegarek znakomicie sprawdzi się w codziennym doborze garderoby, jak i wizytowych sytuacjach. Model ten również cechuje się dobrą czytelnością, ze względu na duży kontrast, który pojawia się na tarczy. Tommy Hilfiger 1710386 to dobry pomysł na prezent – z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.
W jego użytkowaniu warto zwrócić uwagę na wodoszczelność 30 m (3 ATM), która jest przeznaczona tylko i wyłącznie do przypadkowego kontaktu z wodą czy zakurzeniem. Nie powinniśmy zanurzać go w wodzie.

Nasza ocena

Jest to duży, elegancki, męski zegarek, który podbije serca miłośników bieżących trendów oraz złotej kolorystyki. Szukając złotego zegarka w modowym świecie, Tommy Hilfiger 1710386 to jak najbardziej odpowiedni wybór, który sprawdzi się w codziennym użytkowaniu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD, typu mesh

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.