Tommy Hilfiger Mason 1791790

890 

Brak w magazynie

TOMMY HILFIGER jest jedną z wiodących światowych marek dyktujących modę i jest uznawana na całym świecie jako ta, która celebruje esencję klasycznego amerykańskiego stylu podlegającego jednak specyficznemu spojrzeniu określanemu słowem „twist”.
Tommy Hilfiger to oczywiście marka modowa, która wywodzi swoją nazwę od nazwiska i imienia swojego twórcy i kreatora mody – Thomasa Jacoba Hilfigera. Ta amerykańska marka klasyfikowana jest w klasie premium. W swojej ofercie poza odzieżą, obuwiem, akcesoriami, zapachami i elementami wyposażenia domu, posiada ona nas najbardziej interesujące, ciekawie zaprojektowane zegarki.

Warto go mieć na nadgarstku

Mechanizm elektroniczno-kwarcowy (sześć wskazówek), który świadczy o precyzyjności zegarka.
Wskaźnik dwudziestoczterogodzinny umieszczono na osobnej subtarczy przy godzinie dziewiątej, a przy godzinie trzeciej znajdziemy wskaźnik dni tygodnia.
Nad indeksem godziny szóstej znajdziemy datownik, który umieszczono na osobnej subtarczy.
Szkło zegarka jest mineralne, co daje nam gwarancję na zarysowania.
Koperta jak i bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej (316L), a kolor nadano metodą PVD.
Wodoszczelność sięga poziomu 30m (3 ATM), co daje nam gwarancję, że nie dojdzie do uszkodzenia mechanizmu przy przypadkowym kontakcie z wodą.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Tommy Hilfiger Mason 1791790 jest idealną propozycją dla mężczyzny, który poszukuje połączenia eleganckiego zegarka i sportowej stylistyki w ciemnej. Po przez zastosowanie dodatkowych wskazań, zegarek jest bardzo funkcjonalny. Na godzinie trzeciej odnajdziemy wskaźnik dnia tygodnia, który mieści się na osobnej subtarczy. Natomiast wskaźnik dwudziestoczterogodzinny znajdziemy na godzinie dziewiątej. Datownik znajduje się w dolnej części tarczy nad godziną szóstą. Umieszczono go również na osobnej subtarczy co daje użytkownikowi wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Nie możemy tutaj również zapomnieć o wodoszczelności na poziomie 30m (3 ATM), dzięki temu mechanizm zegarka nie powinien ulec uszkodzeniu przy przypadkowym kontakcie z wodą czy zakurzeniem.

Nasza ocena

Poszukując modowego zegarka, który łączy swój elegancko-sportowy styl z funkcjonalnością – trafiamy na Tommy Hilfiger Mason 1791790, który jest bardzo dobrym wyborem właśnie w tej kategorii. Funkcjonalność jaką osiągamy w zegarku dzięki dodatkowym wskazaniom z pewnością ułatwi użytkownikowi codzienne życie. Przez swój nienaganny wygląd, zegarek sprawdzi się na co dzień jak i w przypadku poważniejszych okazji. Również Tommy Hilfiger Mason 1791790 to świetny wybór jako prezent, który z pewnością wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna PVD czarna

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Wskaźnik 24-godzinny, Wskaźnik dnia tygodnia

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

11.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.