Vostok Europe BIG-Z Zydrunas Savickas Limited Edition NE57-225C418

3 290 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zydrunas Savickas to najlepszy litewski strongman w historii tego sportu. Jeden z trzech najbardziej utytułowanych zawodników strongman. Dziesięciokrotny Mistrz Litwy Strongman. Trzykrotny indywidualny Mistrz Świata Strongman, Mistrz Świata Strongman 2010. Drużynowy Mistrz Świata Par Strongman w 2007. Drużynowy Mistrz Świata Strongman w 2008. Z racji swej popularności na Litwie oraz w innych częściach świata „Big – Z” bo taki przydomek nosi, został ambasadorem marki Vostok Europe. Z racji tego wydarzenia firma wprowadziła znakomity model sportowy dedykowany temu wielkiemu człowiekowi  Vostok Europe BIG-Z Zydrunas Savickas Limited Edition NE57-225C418.

Warto go mieć na nadgarstku…

Model Vostok Europe BIG-Z Zydrunas Savickas Limited Edition NE57-225C418 to ciekawy zegarek o charakterystyce modelu nurkowego. Świadczy o tym szczelność 200 metrów oraz rozmiar koperty 46mm. Koperta została pokryta czarnym PVD i ozdobiona oryginalnym, oktagonalnym pierścieniem nurkowym. Tarcza podobnie jak wkładka pierścienia jest w ciekawym żółtym kolorze co pięknie komponuje się z kolorem koperty. Na tarczy znajdziemy cztery główne wskazówki, z czego jedna z grotem odpowiada za wskazania rezerwy chodu (poziom nakręcenia sprężyny) umiejscowiona w górnej części tarczy za pomocą ciekawego „paska”. W dolnej części tarczy miejsce znalazł datownik w formie sub tarczy z żółtą wskazówką. Tarcza przykryta została grubym i odpornym na przypadkowe uszkodzenia szkłem mineralnym z powłoka antyrefleksową. Zegarek zasila automatyczny werk Seiko NE57 o wysokiej kulturze pracy, słynący z dokładności. Wersja ta oferowana jest z paskiem wykonanym z czarnej skóry wysokiej jakości z przeszyciami pasującymi do koloru tarczy.

Nasza ocena…

Vostok Europe BIG-Z Zydrunas Savickas Limited Edition NE57-225C418 to piękny sportowy model o unikalnej kolorystyce. Jest masywny dlatego proponujemy przymiarkę, przed zakupem, doskonale sprawdzi się jako zegarek weekendowy oraz dopełnienie sportowego stroju.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna PVD czarna

Pasek

Skóra naturalna, Silikon

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy, Wskaźnik rezerwy chodu, Zakręcana koronka

Grubość koperty (mm)

17.0

Szerokość koperty (mm)

46.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.