Vostok Europe GAZ-14 Limousine NH35A-5651137

1 575 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Mechanizm z naciągiem automatycznym (trzy wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny szóstej. Koperta została wykonana ze stali szlachetnej (316L). Całość uzupełnia elegancki, czarny pasek. Wodoszczelność sięga poziomu 50m (5 ATM), przez co nie powinniśmy obawiać się o usterkę przy zanurzeniu zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku

Model ten to z pewnością wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, ceniących klasyczną stylistykę. Design zegarka nawiązuje do luksusowego samochodu GAZ-14, który należy do największych osiągnięć w historii radzieckich samochodów. Co najważniejsze, w zegarkach firmy Vostok Europe użyto gazowych źródeł trytowych światła. Dzięki małym rozmiarom, mogą być one umieszczane na wskazówkach i tarczach zegarków naręcznych. Źródła te świecą jaśniej niż inne rozwiązania co likwiduje problem z odczytaniem godziny w ciemnościach. Dzięki zastosowaniu czarno-białej kolorystyki tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny szóstej, co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 50m (5 ATM) – nie miejcie obaw przy zanurzaniu zegarka czy przy przypadkowym kontakcie z wodą. Zegarek z pewnością da sobie radę.

Nasza ocena

Model ten to idealna propozycja dla osób poszukujących eleganckiego zegarka. Zegarek świetnie się sprawdzi na co dzień oraz przy poważniejszej okazji. Z pewnością jest to również świetny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży. Przy zakupie zegarka na bransolecie, na życzenie klienta bezpłatnie dopasowujemy długość bransolety.

 

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

14.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.