Aerowatch 1942 CHRONO QUARTZ 84934-AA05

2 950 

Brak w magazynie

Marka Aerowatch jest postrzegana jako szwajcarski producent bardzo klasycznych i tylko mechanicznych zegarków. Dzieje się tak, mimo tego, że firma w swojej ofercie posiada także modele czasomierzy z mechanizmem kwarcowym. Klasyka i elegancja i doskonała jakość wydają się być mottem działania dla właścicieli marki Aerowatch. Swoimi wyrobami firma ta udowadnia, że nawet klasyczne propozycje mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Oryginalna, renesansowa stylistyka koperty modelu Aerowatch 1942 CHRONO QUARTZ 84934-AA05  sprawia bardzo miłe wrażenie i spodoba się osobie lubiącej taki charakter elegancji. Granatowa tarcza ozdobiona szlifem słonecznym sprawia wrażenie luksusowej.
Koperta wykończona „na wysoki połysk” ze specyficznie wyprowadzonymi uszami czerpie z tego, co najlepsze z poprzednich epok zegarkowych.

Warto go mieć na nadgarstku

Model Aerowatch 1942 CHRONO QUARTZ 84934-AA05  stylistycznie bliźniaczo podobny do 41900 Elegance Quartz, aczkolwiek większy – mający szerokość koperty miary 42 mm. Największe  różnice są w mechanizmie – tu funkcja stopera połączona została z  fazami księżyca, duży „big date” zastępiono tradycyjnym datownikiem na godzinie „4”.
Pozostałe różnice to kosmetyka np. kolor paska.

Nasza ocena

Aerowatch 1942 CHRONO QUARTZ 84934-AA05 to bardzo ładny czasomierz dla osób ceniących styl, dodatkowym atutem tego modelu jest jego rozmiar 41mm będący uniwersalną wielkością przy zachowaniu przyzwoitej szczelności. Jeden z ciekawszych modeli kwarcowych Aerowatch.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Wskazanie fazy księżyca

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.