Vostok Europe GAZ-14 Limousine Power Reserve YN85-560A518

1 341 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Vostok Europe GAZ-14 Limousine Power Reserve YN85-560A518 to elegancka wersja Gaz – 14. Zegarek zyskał wiele na wyglądzie przez zastosowanie komplikacji w postaci rezerwy chodu, ukazanej za pomocą skali w górnej części tarczy. Dzięki tej funkcji właściciel zegarka ma stały podgląd na stopień nakręcenia sprężyny, co w bezpośredni sposób przekłada się na czas działania zegarka.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Vostok Europe GAZ-14 Limousine Power Reserve YN85-560A518 wykonana jest ze ze szczotkowanej stali w rozm. 43mm i szczelności 50 metrów, o białej tarczy z czarnymi arabskimi indeksami oraz oznaczeniem minut na zewnętrznym pierścieniu jest tradycyjnym rozwiązaniem dla tego modelu. W górnej części tarczy znajdziemy nowe rozwiązanie w postaci wskazania rezerwy chodu 0 – 40 to oznaczenie godzin pracy mechanizmu zegarka pokazane za pomocą wskazówki – wygodne i za razem atrakcyjne wizualnie wskazanie. Wskazówki są w odcieniu czarnym i sprawiają czytelne wrażenie. Szkło mineralne z powłoka antyrefleksową pomaga w odczycie wskazań w słoneczne dni. Mechanizm to japoński Seiko – Epson YN85. Koperta zegarka połączona została, z  czarnym gładkim paskiem, bardzo wygodnym który doskonale współgra z całością.

Nasza ocena…

Nowocześnie zaprojektowany męski zegarek Vostok Europe GAZ-14 Limousine Power Reserve YN85-560A518   o klasycznej charakterystyce i ponad czasowej urodzie. Zwraca uwagę stonowaną kolorystyką i rozwiązaniami technicznymi oraz doskonałymi parametrami użytkowymi.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Wskaźnik rezerwy chodu

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

14.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.