Vostok Europe LUNOKHOD 2 6S21-620E278

3 690 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Łunochod (ros. Луноход – chodzący po księżycu; technicznie 8EŁ) – bezzałogowy, sterowany z Ziemi radziecki pojazd przeznaczony do badań Księżyca (skał i gruntu oraz do robienia zdjęć). Był odpowiedzią ZSRR na sukces załogowych misji amerykańskich na przełomie lat 60. i 70. Były to pierwsze łaziki używane w badaniach kosmicznych. Vostok Europe LUNOKHOD 2 6S21-620E278 jest modelem który chce upamiętnić to urządzenie i pokazać jak wielki wpływ na eksploracje księżyca wniosło.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta zegarka Vostok Europe LUNOKHOD 2 6S21-620E278 jest ogromna ma aż 49mm średnicy i szczelność 300 metrów. Wykonana została ze stali i pokryta pięknym kolorem granatu w technologii PVD z boku znajdziemy oryginalne przyciski z nakładkami w kolorze całości oraz masywną, zakręcaną koronkę. Obrotowa luneta jest dwu kolorowa niebiesko granatowa ze skalą minut oraz indeksem trytowym na godzinie 12. Tarcza posiada dwa sumatory stopera po obydwu stronach, tradycyjne indeksy wraz z oznaczeniami w postaci trytowych, okrągłych znaczników, są bardzo czytelne przy słabych warunkach oświetleniowych. Wskazówki maja ciekawy kształt i ciemny odcień. W dolnej części tarczy znalazł się datownik z czarnym tłem. Szkło to tradycyjnie wersja mineralna z powłoka antyrefleksową. Zegarek zasilany jest przez kwarcowy mechanizm Seiko 6S21, który jest doskonałym rozwiązaniem w tego typu konstrukcjach. Zegarek spasowano z granatowym paskiem ze skóry z przeszyciem, natomiast w komplecie mamy jeszcze wygodny silikon w tym samym odcieniu.

Nasza ocena…

Vostok Europe LUNOKHOD 2 6S21-620E278 znakomity przykład sportowego modelu, zegarek o odważnej kolorystyce będzie dobrym wyborem dla osób lubiących masywne zegarki na wygodnym pasku z typowymi rozwiązaniami technicznymi. Ceniącymi dokładne zegarki kwarcowe. Należy pamiętać o masywnym rozmiarze, zalecamy przymiarkę przed kupnem bo ten zegarek może zaskoczyć.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Pasek

Gumowy, Skóra naturalna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Automatyczny zawór helowy, Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy, Pałeczki z gazem trytem umieszczone na wskazówkach i indeksach, Stoper, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

49.0

Grubość koperty (mm)

17.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.