Vostok Europe ROCKET N-1 NE57-225C564B

2 630 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Rakieta N1 to radziecki projekt, rakiet samonośnych mających wynosić kosmonautów na księżyc. Niestety był to pomysł który nigdy nie został zrealizowany. Nie przeszkodziło to aby Vostok Europe zaprojektował model Vostok Europe ROCKET N-1 NE57-225C564B który w odróżnieniu od pomysłu radzieckich inżynierów jest udał się w 100 % i został sukcesem sprzedażowym.

Warto go mieć na nadgarstku…

Ciekawy wygląd Vostok Europe ROCKET N-1 NE57-225C564B przypomina zegarki typu „nurek” oraz limitowana referencje Zydrunas Savicskas, Koperta wykonana została ze stali pokrytej czarnym jak smoła PVD, co nadaje jej zawadiacki charakter. Cecha wspólna dla kilku modeli jest oktagonalna luneta obrotowa tu również w kolorze koperty. Ze skalą minutową w jasnym kolorze z pomarańczowymi wstawkami i podobnie jak indeksy oraz wskazówki elementem trytowym. Tarcza ma głęboki granatowy kolor znajdziemy na niej czarno jasne wskazówki, jedna odpowiedzialna za ciekawie przedstawiona rezerwę chodu, oraz kalendarz w postaci dodatkowej tarczy w dolnej części. Całość sprawia atrakcyjne techniczne wrażenie. Zegarek przykryto szkłem mineralnym o dobrych właściwościach, wewnątrz znajdziemy solidny automatyczny mechanizm Seiko NE57. Model dostępny z tradycyjną bransoletą z wygodnymi ogniwami, w kolorze koperty którą można skrócić dopasowując do każdego przegubu.

Nasza ocena…

Vostok Europe ROCKET N-1 NE57-225C564B znakomity przykład sportowego modelu, zegarek o ciekawej kolorystyce będzie dobrym wyborem dla osób lubiących masywne zegarki na bransolecie z nie typowymi rozwiązaniami technicznymi.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna PVD czarna

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy, Wskaźnik rezerwy chodu, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

46.0

Grubość koperty (mm)

17.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.