Vostok Europe ROCKET N1 6S21-225A436 MARCIN TYBURA

1 202 

193 – to szczęśliwy numer zegarka, który oferujemy w naszym sklepie

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego.

Dziś zegarki litewskiej marki Vostok Europe piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Bo Marcin Tybyra niezwykłym sportowcem jest, a to jemu właśnie dedykowany jest ten wyjątkowy zegarek !
Zegarek Vostok Europe z kolekcji o nazwie „TYBUR” jest modelem dedykowanym Marcinowi Tyburze, w którego powstawaniu udział brał sam zawodnik, a czas powstawania modelu wraz z prototypem wyniósł 3 miesiące. Zegarek został wyprodukowany w limitowanej liczbie sztuk – 267, nawiązującej do Gali UFC267 w której brał udział Marcin.

W zestawie z zegarkiem otrzymujemy certyfikat autentyczności i czapkę z logotypem Vostok Europe z oznaczeniem TYBUR. Na deklu zegarka znajdziemy wygrawerowany podpis Marcina na tle niedźwiedzia oraz numer z limitacji.

Warto go mieć na nadgarstku…

Ciekawy wygląd Vostok Europe ROCKET N-1 6S21-225A436 MARCIN TYBURA przypomina zegarki typu „nurek”
Na pierścieniu koperty posiada on skalą minutową w jasnym kolorze i podobnie jak indeksy oraz wskazówki elementem trytowym. Tarcza ma klasyczny czarny kolor podłoża z białymi oznaczeniami i skalami wskaźników.
U dołu tarczy znajdziemy charakterystyczny motyw – ryczącego niedźwiedzia i wykonany czerwonym kolorem napis: „TYBUR”.
Zegarek jest bardzo atrakcyjny wizualnie i sprawia typowo techniczne wrażenie.
Posiada on szkło mineralne o dobrych właściwościach optycznych, a wewnątrz koperty znajdziemy solidny mechanizm Seiko NE57 z automatycznym naciągiem sprężyny. Model oferowany jest na czarnym, silikonowym pasku.

Nasza ocena…

Vostok Europe ROCKET N-1 6S21-225A436 MARCIN TYBURA,  to znakomity przykład sportowego modelu zegarka, o ciekawej kolorystyce będzie dobrym wyborem dla osób lubiących masywne zegarki na pasku z klasycznym, acz bardzo,  bardzo ciekawym wyglądem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Satysfakcja Gwarantowana

Zegarki Vostok Europe doskonale prezentują się na prezenterze – duisplay’u firmy, ale przede wszystkim doskonale prezentują się na nadgarstkach

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Kauczuk, Silikon

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy, Stoper, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

46.0

Grubość koperty (mm)

17.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.