Vostok Europe ROCKET N1 NH35A-2255146B

Original price was: 1 870 zł.Current price is: 1 215 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Mechanizm z automatycznym naciągiem (trzy wskazówki), dzięki któremu precyzyjnie odmierzymy upływ czasu. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny szóstej. Wokół tarczy znajdziemy obrotowy pierścień nurkowy. Koperta jak i bransoleta została wykonana ze stali szlachetnej (316L). Wodoszczelność sięga poziomu 200m (20 ATM), co daje nam możliwość profesjonalnego uprawiania sportów wodnych. Użytkownik zegarka nie powinien martwić się o usterkę przy zanurzeniu.

Warto go mieć na nadgarstku

Model ten to z pewnością wyjątkowa propozycja dla mężczyzn, którzy poszukują profesjonalnego zegarka nurkowego. Zegarek pochodzi z limitowanej edycji Rocket N1. Przez zastosowanie kontrastowej kolorystyki na tarczy, czytelność jest na najwyższym poziomie. Datownik został umieszczony przy indeksie godziny czwartej, co daje użytkownikowi pełną wygodę w odczytaniu bieżącej daty. Nie możemy tutaj zapomnieć również o wodoszczelności na poziomie 200m (20 ATM) – dzięki której posiadacz zegarka może sobie pozwolić na pływanie, a nawet nurkowanie w zegarku, bez żadnych obaw o uszkodzenie mechanizmu.

Nasza ocena

Model ten to idealna propozycja mężczyzn, którzy potrzebują dokładnego i profesjonalnego zegarka nurkowego. Zegarek świetnie się sprawdzi przy uprawianiu sportów wodnych, a założenie go czy to na spacer czy po prostu na co dzień z pewnością nie będzie grzechem. Jest to również świetny pomysł na prezent, który wywoła uśmiech na twarzy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży. Przy zakupie zegarka na bransolecie, na życzenie klienta bezpłatnie dopasowujemy długość bransolety.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne utwardzone

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

200 m/ 20 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

46.0

Grubość koperty (mm)

17.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.