Xicorr Spark „Novax” Limited Edition

3 599 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Xicorr to dobrze znana polska marka zegarkowa. Ceniona i lubiana. Ceniona za tworzenie ciekawych, posiadających własny, indywidualny styl zegarków, które cechują dobra jakość wykonania i rozsądne ceny. Co oczywiste, z tych samych powodów jest ona także lubiana nie tylko przez miłośników zegarków.
Zegarki Xicorr swoją stylistyką i nazewnictwem przywołują ważne fakty z polskiej historii, oraz ciekawostki z nimi związane. Tym razem obiektem do którego nawiązuje zegarek jest samolot ZL TS-11 Iskra – maszyna szkolno-treningowa, produkowana w Polskich Zakładach Lotniczych w Mielcu. Był to pierwszy polski samolot z silnikiem odrzutowym. Prototyp oblatano w 1960 roku, produkcję rozpoczęto w roku 1962, a z czynnej służby Iskry zostały wycofane w roku 2020. Te sześćdziesiąt lat to „historia wielkiej miłości pilotów do samolotu”.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

on bezpośrednio nawiązuje do wersji samolotu TS-11 Iskra R, znanego również jako „NOVAX”. Ten dwumiejscowy samolot rozpoznawczy, dostosowany był dla potrzeb lotnictwa morskiego.
Limitowana edycja zegarka Xicorr Spark GMT właśnie słowem „NOVAX” i dodatkowym wskazaniem – GMT zdradza inspirację unikatową wersją samolotu Iskra.  Równocześnie ta dodatkowa funkcja umożliwia wygodne ustawienie i odczytanie czasu dla innej strefy czasowej.
GMT – wskazanie drugiej strefy czasowej jest zrealizowane za pomocą pomarańczowej wskazówki działającej w trybie 24-godzinnym, z podziałką umieszczoną na pierścieniu otaczającym tarczę.

Limitowana edycja zegarka NOVAX, ograniczona jest do 50 sztuk.
Poza wskazaniem GMT charakteryzuje się on kopertą wykonaną z brązu, posiadającą przeszklony dekiel. Na metalowym pierścieniu dekla naniesiony został grawer inspirowany wskaźnikiem sztucznego horyzontu występujący w samolocie TS-11 Iskra.
Zegarek został wyposażony w mechanizm Seiko NH34A i jest dostarczany z ręcznie szytym paskiem skórzanym, stworzonym przez Konrada Mickiewicza.

Warto go mieć na nadgarstku…

bo to polska marka zegarkowa i niezwykle ciekawy wyrób. Zauważony na pewno zwróci uwagę każdego oglądającego.
Jest to zegarek, o którym z przekonaniem możemy powiedzieć, że doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach użytkowania.
Xicorr Spark „Novax”  jest wyrobem limitowanym – już więcej się nie powtórzy!
Mając doświadczenie z dotychczasowymi zegarkami limitowanymi z firmy Xicorr możemy zdecydowanie zachęcać do zakupu, tak dla siebie, jak i na prezent, tego właśnie wyjątkowego zegarka

Nasza ocena…

Xicorr Spark „Novax” Limited Edition to z racji producenta i inspiracji do jego wytworzenia absolutnie wyjątkowy zegarek.

To piękny wyrób i niezwykła forma upamiętnienia ciekawego samolotu polskiej konstrukcji, dzięki któremu latać nauczyły się całe rzesze naszych pilotów cywilnych i wojskowych.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Brąz

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik, Wskazanie drugiej strefy czasowej

Szerokość koperty (mm)

44.0

Grubość koperty (mm)

11.7

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.