Zegarek Vostok Europe SSN 571 Nuclear Submarine NH35A-571F608

3 470 

Brak w magazynie

Zegarki Vostok Europe wyrosły na współpracy z poradziecką fabryką zegarków Wostok i w pierwszych swych kolekcjach nawiązywały do niemilitarnych dokonań Związku Radzieckiego. Dziś zegarki tej litewskiej marki piszą swoją własną historię, w swoich wyrobach coraz częściej nawiązując do obecnych dokonań osób i zespołów wspieranych przez firmą z Wilna. Te współczesne odwołania widać szczególnie dla edycji specjalnych, które są swego rodzaju hołdem dla niezwykłych, wspieranych przez markę Vostok Europe osób. Sukces rynkowy marki Vostok Europe wynika także z wysokiej jakości technicznej wykonania, niezawodności działania, ale przede wszystkim z nietuzinkowej stylistyki, a co za tym idzie z atrakcyjności wzorów. Sukces rynkowy marki Vostok Europe jest widoczny także poprzez nasze, polskie sklepy. Zegarki Vostok Europe są podzielona na następujące linie wzornicze:
Undine, Ekranoplan, Energia – 2, Almaz, Lunokhod – 2, Anchar, N1 Rocket, Expedition, North Pole – 1, GAZ – 14 Limousine, World Timer W ofercie mamy też następujące specjalne edycje zegarków: BIG Z Zydrunas Savickas, Pilot Jurgis Kairys, Benediktas Vanagas, Scott Free Racing.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Vostok Europe SSN 571 Nuclear Submarine NH35A-571F608 kolejnym przykładem na nawiązanie do radzieckiej myśli technicznej, oraz okrętów podwodnych zasilanych energia jądrową. Dla pokazania możliwości oraz wyobraźni litewskich projektantów stworzono model wyjątkowy który posiada wszystkie najbardziej zaawansowane technologicznie cechy zegarków Vostok Europe.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek Vostok Europe SSN 571 Nuclear Submarine NH35A-571F608 zachwyca rozmiarami koperta została wykonana ze stali pokrytej czarnym PVD i posiada rozmiar blisko 46mm z klasą szczelności jak przystało na prawdziwy sprzęt żołnierza marynarki 300 metrów. Tarcza to dzieło sztuki odcień głębokiej zieleni w połączeniu z czarnym odcieniem koperty tworzy wspaniały duet, zegarek wyposażono w masywne punktowe indeksy wypełnione gazem trytowym ( gaz który oddaje światło cały czas bez potrzeby ładowania innym źródłem światła) te samo rozwiązanie zastosowano na wskazówkach w odcieniu stali oraz na indeksie znajdującym się na obrotowej lunecie dodatkowo z czerwonymi elementami znaczników. Atrakcyjnie wyglądająca zakręcana koronka z boku koperty dają efekt spójności oraz podkreślają solidny wizerunek referencji. Okno daty umieszczono nad godzina 6. Tarcza zabezpieczona została grubym szkłem mineralnym z antyrefleksem. Wewnątrz znajdziemy automatyczny   mechanizm NH35 marki Seiko o legendarnej jakości. Ciekawym akcentem jest piękny grawer na deklu koperty przedstawiający okręt podwodny z inskrypcją. W atrakcyjnej walizce znajdziemy dodatkowy pasek gumowy ten założony fabrycznie jest ze skóry w kolorze tarczy.

Nasza ocena…

Zegarek Vostok Europe SSN 571 Nuclear Submarine NH35A-571F608 to model nie tylko dla “podwodniaków„ to piękny masywny model przedstawiający kawał historii i oddający hołd ludzkiej potrzebie poznawania nowych dziedzin techniki oraz nauki.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna PVD czarna

Pasek

Gumowy, Skóra naturalna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Limitowana edycja, Obrotowy pierścień koperty, Pałeczki z gazem trytem umieszczone na wskazówkach i indeksach, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

45.7

Grubość koperty (mm)

15.6

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.