Longines Conquest Chronograph Horse Jumping L3.701.4.56.6

Original price was: 6 510 zł.Current price is: 4 550 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

zegarek sprzedajemy bez opakowania Longines i gwarancji

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Hasło które przyświeca Longines: „Elegance is an Attitude” nabiera nowego znaczenia i w przypadku Longines Conquest Chronograph Horse Jumping L3.701.4.56.6 można powiedzieć Elegance is Reliability – elegancja to niezawodność. Coś w tym jest. Longines Conquest to kwintesencja sportowej elegancji Longines. Specjalną uwagę poświęcono estetyce pierścienia lunety, koronce w kształcie cabochon oraz ogniwom bransolety. Subtelne połączenie niezawodności z elegancją w linii Longines Conquest wyraża się w technicznej funkcjonalności modeli, która sprosta najbardziej wymagającym miłośnikom sportu wśród kobiet i mężczyzn. Jednocześnie skromne i wyrafinowane, modele te z pewnością wpadną w oko podczas modnych wieczorów lub na trybunach prestiżowych wyścigów konnych.

Warto go mieć na nadgarstku…

Conquest to (poza modelami z najnowszej linii VHP) również bardziej tradycyjne zegarki kwarcowe o sportowym zacięciu. Doskonałym przykładem solidnego chronografu będzie Longines Conquest Chronograph Horse Jumping L3.701.4.56.6. Stalowa koperta w rozm. 41mm i szczelności 50m (5atm.) Poza tradycyjnymi przyciskami stopera pochwalić się może dodatkowym przyciskiem do obsługi tak zwanego licznika kar (w czasie skoków przez przeszkody każda zrzutka to 4 sekundowa kara) dodatkowo sumator na godzinie 2 obsługuje tabele punktacji, co jest wyjątkowe w świecie zegarków i pokazuje jak ważny jest to sport dla Longines. Tarcza jest w kolorze czarnym z czerwonymi akcentami na podziałkach i wewnętrznym pierścieniu oraz wskazówce sekundowej stopera. Indeksy w srebrnym odcieniu podobnie jak reszta wskazówek. Na uwagę zwraca gruba luneta koperty, która sprawia że zegarek wydaje się być solidnie wykonanym. Szafirowe szkło z powłoka antyrefleksyjną zabezpiecza tarcze. Ładnie spasowana z kopertą bransoleta z szerokimi ogniwami (możliwość skrócenia ) dopełnia efektu wytrzymałego zegarka sportowego. Wewnątrz zaimplementowano nowoczesny kwarcowy mechanizm ETA 251.294 GM który Longines określa L441.

Nasza ocena…

Dla miłośników skoków przez przeszkody, ale również osób aktywnych i pasjonatów ruchu. Longines Conquest Chronograph Horse Jumping L3.701.4.56.6 to solidnie wykonany chronograf, który doskonale będzie odliczał krótkie odcinki czasu w naszych ulubionych dyscyplinach.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

8.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.