Chat with us, powered by LiveChat

Karnawał trwa!!! Mamy dla Was kilka efektownych pozycji.

Karnawał trwa!!! Mamy dla Was kilka efektownych pozycji.

Jesteśmy w środku karnawału – czasie wielkich i mniejszych bali, imprez i zabaw. Karnawał jest dobrym pretekstem, by  pokazać się w ciekawych kreacjach, wyprowadzić w świat nasze suknie balowe i rzecz jasna, założyć piękną biżuterię. Kreatorzy mody starają się jak mogą – tworząc pięknie stroje wieczorowe. Projektanci biżuterii też nie zostają w tyle. Przygotowaliśmy dla naszych drogich Pań kilka karnawałowych propozycji biżuteryjnych. Są one w nabycia w naszym salonie odCzasu doCzasu w centrum Złote Tarasy.

brosz i naszyjnik w jednym wysadzana kamieniami szlachetnymi

Misternej roboty broszko-zawieszka, wysadzana rubinami, brylantami, szmaragdami,  żółtymi i niebeskimi szafirami będzie idealnym dodatkiem na bal.

bransoletka Chimento srebrana

Srebrna bransoletka włoskiej manufaktury Chimento ozdobiona szlechetnym kamieniem o apetycznej nazwie cytryn. Ten wyrób nie umknie niczyjej uwadze.

Pierścionek Chimento

Złoty pierścionek z zawieszonymi szlachetnymi, kolorowymi kamieniami. Dzięki swojej stylistyce oraz odważnemu połączeniu kolorów, staje się jednym lepszych dodatków na karnawałowe szaleństwa.

Pierścionki Joop

pierścionek Joop srebrny z kolorowymi kamieniami

pierścionek Joop z perłą

Efektowne pierścionki wiodącej w branży modowej marki Joop!, tak jak i cały pozostały asortyment biżuterii tej marki, będzie odpowiednim wyborem – elementem dopełniającym naszą wieczorową kreację.

pierścionek złoty Chimento z cytrynem

Wśród naszych propozycji znalazł się jeszcze jeden pierścionek, tym razem marki Chimento ozdobiony pięknym dużym cytrynem. Kształt i rozmiar pierścionka czynią go bardzo oryginalnym dodatkiem.

Zapraszamy do salonu