EPOS – co w tym roku zobaczymy w kolekcji tej marki
EPOS – co w tym roku zobaczymy w kolekcji tej marki
25 maja 2017
Polskie zegarki w natarciu
Polskie zegarki w natarciu
6 czerwca 2017

Turniej Roland Garros – magazyn tenisowy Longines

Turniej Roland Garros - a tennis magazine by Longines

Od 2007 roku Longines jest oficjalnym sponsorem i chronometrażystą zawodów French Open na kortach Roland Garros. Firma Longines przygotowała coś specjalnego dla fanów marki i turnieju French Open.

Na tegoroczne zawody tenisowe poza specjalnych zegarkiem oraz corocznym turniejem młodych adeptów tenisa, których rozgrywki odbywają się pod wieżą Eiffla, marka z Saint Imier przygotowała magazyn opisujący dzieje turnieju Roland Garros.

Każdego roku z tej okazji firma z Saint Imier przygotowuje specjalny zegarek dedykowany właśnie tym zawodom. W tym roku został przygotowany zegarek z kolekcji Conquest 1/100th Roland Garros Special Edition L3.700.4.79.6

Tym razem oprócz zegarka został przygotowany magazyn opisujący turniej na kortach Roland Garros.

RG- a tennis magazine by Longines

Magazyn ten w bardzo ciekawy sposób przedstawia nam historię tych zawodów od samego początku, ukazując również kilka historycznych zdjęć, w tym również czarno-białe z dawnych lat. Przedstawiona została lista każdego ze zwycięzców turnieju z podziałem na mężczyzn i kobiety.

Longines odkąd związał się z turniejem French Open organizuje również zawody dla młodych adeptów tenisa- Longines Future Tennis Aces, którego edycja odbywa się również w Polsce. Opis tych zawodów wraz z zeszłorocznymi polskimi zwyciężczyniami został umieszczony w magazynie RG.

Conquest 1/100TH Roland Garros Special Edition

Tegoroczny model Roland Garros został stworzony jako uzupełnienie znanej dotychczas kolekcji Conquest 1/100th . Zegarek w stalowej 41-mm kopercie posiada wodoszczelność na poziomie 30ATM i szkło szafirowe. W zegarku tym został zastosowany nowy mechanizm opracowany dla Longinesa L440. Jest to kwarcowy mechanizm ze stoperem, który oferuje zapis międzyczasów.

Magazyn RG-a tennis magazine by Longines, który posiadamy w naszym salonie otrzyma pierwsza osoba, która zakupi zegarek Conquest 1/100TH Roland Garros Special Edition

Marka Longines od wielu lat wspiera różnego rodzaju zawody sportowe nie tylko te związane z tenisem, ale również zawody jeździeckie. Są oni sponsorami na wielu zawodach tej dziedziny, które są organizowane w ramach Global Champions Tour, które dorocznie są organizowane w kilkunastu państwach. W tym roku marka ta była oficjalnym chronometrażystą zawodów CSIO w Sopocie. Są to Międzynarodowe Zawody Skoków przez Przeszkody i Polska po raz 3. miała okazję gościć tego typu imprezę.