Zegarki damskie - co kobiety i... mężczyźni wiedzieć powinni. Część 2
Zegarki damskie – co kobiety i mężczyźni wiedzieć powinni. Cz. 2
17 sierpnia 2017
Zegarek na co dzień
Zegarek na co dzień, na święta i od czasu do czasu kupuj… w salonie odCzasu doCzasu
20 sierpnia 2017

Niezwykły konkurs Oris i salonu odCzasu doCzasu

Firma Oris we współpracy z naszym salonem organizuje niezwykły Konkurs ORIS dla miłośników zegarków tej szwajcarskiej marki i chętnych do przeżycia lotniczych akrobacji wraz z Grupą Akrobacyjną Żelazny.
Wybrane z limitowanych modeli zegarków Pro Pilot Żelazny II egzemplarze o konkretnych numerach indywidualnych wezmą udział w niezwykłym konkursie.

Konkurs Oris

Na pierwszy rzut zegarek o numerze 30/80!!!

Oris Pro Pilot Żelazny 2 i konkurs Oris i salonu odczasu doczasu

Co oferujemy w ramach Konkurs ORIS?

Każdej osobie kupującej któryś ze wskazanych zegarków zostanie zaoferowany bezpłatnie voucher na przelot w ramach aktywności Grupy Akrobacyjnej Żelazny.

Dlaczego ORIS?

Od 1928 roku Oris nieprzerwanie zajmuje się produkcją funkcjonalnych modeli czasomierzy kierowanych do osób kochających zdobywać przestworza. Zegarki dla pilotów muszą być wytrzymałe, niezawodne, czytelne, funkcjonalne, oraz zaprojektowane z myślą o pewności użytkowania w ekstremalnych warunkach.

Modele marki Oris łączą wszystkie te wskazane powyżej cechy, dzięki czemu zyskały zaufanie pilotów i są przez nich bardzo chętnie wybierane do użytkowania.

Żelazny edycja 1 i Oris Pro Pilot Żelazny 2 i konkurs Oris i salonu odczasu doczasu
Od końca roku 2015 firma Oris poprzez polskiego dystrybutora współpracuje z Grupą Akrobacyjną Żelazny, a obwieszczająca to partnerstwo konferencja prasowa odbyła się właśnie w naszym salonie odCzasu doCzasu w Złotych Tarasach.
Relację z tej konferencji tę przedstawił także portal Zegarki i Pasja

Ostatnie egzemplarze z drugiej edycja zegarków stworzonych wraz Grupą Akrobacyjną Żelazny są jeszcze dostępne na rynku pierwotnym. Dzięki temu możemy przeprowadzić Konkurs ORIS.

Pasek - Oris Pro Pilot Żelazny 2 i konkurs Oris i salonu odczasu doczasu

Niezwykły pasek!

Co ciekawe, dodatkowy skórzany pasek do tego wyjątkowego czasomierza ORIS Pro Pilot Żelazny II, został wyprodukowany w Polsce. Jego wykonawca – Jakub Filip Szymaniak przez kilka lat był pracownikiem naszego salonu i to właśnie tutaj pogłębiał swoje zainteresowanie zegarkami, a w szczególności wyrobami skórzanymi – w tym paskami do zegarków.

Konferencja prasowa i Oris Pro Pilot Żelazny 2 i konkurs Oris i salonu odczasu doczasu
Konkursowi podlegają tylko trzy konkretne zegarki ORIS Pro Pilot Żelazny II, a zostanie on zakończony po sprzedaży wszystkich egzemplarzy, lub w dniu 20 września 2017 roku, bo „Żelaźni” z cywilami latają tylko do końca września.

Podniebny samolot i Oris Pro Pilot Żelazny 2 i konkurs Oris i salonu odczasu doczasu
Na okoliczność konkursu nad gablotą marki Oris zawisła ADRIANA – samolot Grupy Żelazny.
Można go podziwiać w naszym salonie tuż przy wejściu – ponad gablotą marki ORIS.

Zegarek jest dostępny w naszym salonie stacjonarnym i sklepie internetowym pod hasłem ORIS Żelazny