Aurochronos 2018

plakat reklamujący Aurochronos 2018

Aurochronos – to Międzynarodowy Festiwal Niezależnych Producentów Zegarków. W tym roku odbędzie się jego druga edycja. Nazywa się festiwalem, ale to klasyczne spotkania producentów i miłośników niezależnego zegarmistrzostwa, okraszona wykładami i warsztatami tematycznymi.

Plakat reklamujący markę Xicorr na Aurochronos 2018
Jak przekazano na portalu Zegarki i Pasja: „Na Festiwalu AuroChronos 2018, który zaplanowano na 29 i 30 września zobaczyć będzie można ciekawych wystawców z Polski, a także z zagranicy. Polska reprezentowana będzie przez firmy obecne w zeszłym roku, takie jak warszawski Xicorr czy Drobiny czasu, ale także inne znane marki, m.in. Vratislavia Conceptum, czy G. Gerlach Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i Mechaniki Precyzyjnej. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z produktami twórców artystycznych zegarków i biżuterii „Michałowscy” czy „Pracownia Endiego” a także zobaczyć profesjonalne opakowania, paski do zegarków i akcesoria.”

Zbliżenie na tarczę zegarka marki Xicorr
Nasze zainteresowanie festiwalem wynika choćby z tego, że jako salon sprzedaży zegarków staramy się wspierać nasze krajowe zegarmistrzostwo i jako jedyni w Polsce prezentujemy tak szeroką ofertę zegarków naszej rodzimej produkcji. W naszej ofercie posiadamy wyroby następujących firm: Balticus, Błonie, G.Gerlach i Polpora.

Będzie oczywiście dużo, dużo innych mark na naszym rynku nigdzie nie oferowanych!

O takim profilu naszego sklepu wiedzą nie tylko wszyscy nasi przyjaciele, dzięki czemu możemy też rozgłaszać wiadomości o aktywnościach producentów.
Niniejszym opracowaniem to właśnie czynimy!

Plakat reklamujący markę Vratislavia Conceptum na Aurochronos 2018
Z dalszej części informacji przekazanej na portalu Zegarki i Pasja możemy dowiedzieć się, że: „Festiwal to nie tylko olśniewające zegarki, lecz także prezentacje, wykłady i warsztaty, które mają na celu popularyzację mody na niezależne zegarmistrzostwo.”

Spotkanie miłośników zegarków jest biletowane.

Więcej informacji we wskazanym opracowaniu zamieszczonym na portalu Zegarki i Pasja: https://zegarkiipasja.pl/artykul/17687-festiwal-aurochronos-2018

bilety na Aurochronos 2018Jako współpracujący z organizatorami salon zegarkowy mamy kilka zaproszeń na tegoroczną edycję Festiwalu Aurochronos 2018.

Zapraszamy na nasz profil społecznościowy, gdzie informujemy o możliwości zdobycia tych specjalnych zaproszeń.