Chat with us, powered by LiveChat

Oris Robert Kubica Limited – wyjątkowy zegarek dla nas i dla wszystkich fanów Formuły1

Jak doszło do wyprodukowania zegarka Oris Robert Kubica Limited Edition?
Od chwili, kiedy ponad rok temu Robert Kubica związał się z zespołem Williams z Formuły1, związał się on także z zegarkową, szwajcarską firmą ORIS, która wspiera „stajnię” Williamsa.

Oris Robert Kubica Limited

Doceniając tę współpracę, jeszcze przed „medialnym szumem” związanym z możliwością  udziału naszego sportowca za kierownicą bolidu w zawodach, firma Oris przygotowała i wyprodukowała specjalny, dedykowany Robertowi Kubicy limitowany zegarek.

Oris informuje

W swoim komunikacie prasowym na okoliczność premiery tego zegarka firma Oris przygotowała następujący przekaz:

Oris Robert Kubica Limited
„Oris z radością świętuje powrót do Formuły1 jednego z najbardziej utalentowanych kierowców – Roberta Kubicy. To on jako pierwszy polski kierowca ścigał się w czołówce sportów motorowych, a teraz wrócił z powrotem za kierownicę bolidu.
Mimo poważnych obrażeń, które odniósł w  wypadku staje się on kierowcą rezerwowym, wspomagającym rozwój zespołu Williams.

Oris Robert Kubica Limited

Zegarek Oris Robert Kubica Limited został przygotowany na bazie modelu Oris Williams Day Date, który posiada centralny sekundnik. Kolorystyka wskazówek i sekundnika nawiązuje do polskich barw narodowych.
Tylko 250 sztuk tego modelu zostanie wyprodukowanych.”

Od niedawna mamy ten zegarek na półce naszego salonu i oferujemy go naszym klientom.

Wsparcie polityczne

W związku z dyskusją z politycznym podtekstem (co zawsze fascynuje nie tylko dziennikarzy) o Robercie Kubicy było i jest u nas cały czas bardzo, bardzo głośno.
Teraz w związku z aktualnym kontraktem zawodnika, zegarki cieszą się wyjątkowo dużym powodzeniem, a oznaczone niektórymi numerami zegarki wręcz biją już rekordy cenowe. 
Sugerujemy zainteresowanie się tymi zegarkami.

 Oris Robert Kubica Limited

Pokazowy egzemplarz prezentujemy w specjalnie wybranym miejscu witryny naszego salonu w Złotych Tarasach.

Zegarek jest oczywiście oferowany także w naszym sklepie internetowym Oris Robert Kubica

Władysław Meller