Chat with us, powered by LiveChat

Adriatica Limited Edition 1963 – zegarek „nie do pokonania”

Adriatica Limited Edition 1963

Jakim zegarkiem jest Adriatica Limited Edition 1963?

Niezwykłe wykonanie, unikatowość modelu, czytelność i dodatkowe wskazania – to cechy, których od zegarka oczekuje każdy ich miłośnik. Wyrobem spełniającym wszystkie te wymogi jest model doskonale w Polsce znanej szwajcarskiej firmy Adriatica, który powstał dla uczczenia 87 lat jej obecności w branży zegarmistrzowskiej.

Adriatica Limited Edition 1963

Adriatica Limited Edition 1963 jest nawiązaniem do modelu zegarka, który w firmie Adriatica powstał właśnie w 1963 roku.

Tarcza

Oferowany zegarek charakteryzuje się bardzo nowoczesnym wzornictwem, jego tarcza ma niezwykle modny, promieniowy gradient koloru. Jej atrakcyjność dodatkowo wzmocniona jest poprzez kontrastowe do tła tarczy, ciemne subtarcze stopera, białe, wyraziste wskazówki i także białe, wyraźne, cyfrowe znaczniki godzin. Wyrazistość wskazówek uzyskano dzięki jasnym ich konturom i wypełnieniu jasną substancją luminescencyjną.

Czarna skala tachometru umieszczona na lunecie koperty i granatowy przycisk stopera dodają zegarkowi lekko agresywnego „pazura”. Takie zestawienie kolorystyczne daje doskonałe wrażenie estetyczne, które zaciekawi każdego zegarkomaniaka.

Adriatica Limited Edition 1963

Mechnizm

We wnętrzu koperty znajdziemy sprawdzony, charakteryzujący się doskonałymi parametrami mechanizm Valjoux 7750. Poza wskazaniem czasu, zegarek posiada stoper, datownik i wskazanie dnia miesiąca. Dzięki obecności stopera możliwa była także aplikacja wspomnianej powyżej skali tachometru.

Adriatica Limited Edition 1963

Szkło i koperta

Zegarek posiada szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną, ułatwiającą odczyt wskazań. Wykonana z tytanu koperta gwarantuje małą wagę zegarka, a jej kształt zapewnia wygodne użytkowanie.

Adriatica Limited Edition 1963

Zegarek oferowany jest w specjalnym, jubileuszowym pudełku drewnianym.
W tej cenie, to nie tylko zegarek „nie do pokonania” przez szwajcarską konkurencję, ale także doskonały produkt w wyśmienitej cenie!

Oferta zegarka Adriatica Limited Edition 1963 w naszym salonie i na stronie sklepu internetowego.

Władysław Meller