Chat with us, powered by LiveChat

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Zakładając na nadgarstek zegarek Chopard L.U.C. jego właściciel każdego dnia i o dowolnej godzinie na pewno można na nim polegać. To twierdzenie jest oczywistością dla wszystkich używających zegarków Chopard, ale łatwo zostanie też przyjęte przez grono osób choć trochę znających wyroby tej marki. Co więcej dotyczy ono tak bezbłędnego pomiaru czasu, jak i atrakcyjnego wyglądu zegarków.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Można więc powiedzieć, że z zegarkiem Chopard L.U.C. jego właściciel zawsze bezbłędnie wie, która jest godzina i zawsze może być pewnym swojej nienagannej elegancji. Każdy znawca zegarków potwierdzi także techniczne wyrafinowanie tego wyrobu. Dotyczy to tak przyjętych rozwiązań konstrukcyjnych, jak i stylistyki, użytych materiałów, sposobu wykonania i udekorowania widocznych elementów zegarka.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Z najwyższą precyzją wykonany i niepowtarzalny, szwajcarski mechanizm, niezwykle elegancka tarcza i wskazówki, oraz doskonale uszyty pasek ze skóry aligatora – ten zegarek łączy w sobie wszystko, czego od niego oczekuje potencjalny klient.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Każdy zegarek i cała linia wzornicza L.U.C. firmy Chopard są też uhonorowaniem zegarmistrza i założyciela marki  – Louis Ulysse Chopard. Są one równocześnie chlubą tego aktywnego szwajcarskiego producenta z Genewy.

Mechanizm

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Każdy najdrobniejszy element mechanizmu jest miniaturowym dziełem zegarmistrzowskiej sztuki, a konstrukcja całości wyróżnia się nawet w gronie najbardziej ekskluzywnych zegarkowych marek. Przyjęte rozwiązanie i jakość wykonania mechanizmu umożliwiają uzyskanie przez niego klasy chronometru.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Fantastycznym przeżyciem może być także podglądanie jego pracy przez transparentny dekiel koperty. Dzięki zastosowaniu mikrorotora automatycznego naciągu sprężyny, równoczesny ogląd pracy każdego z zespołów mechanizmu nie sprawia nikomu żadnej trudności.

Koperta

Tradycyjna, ale bardzo nowoczesna stylistyka koperty zegarka, której grubość wynosi zaledwie 7 milimetrów, wyróżnia ją w gronie  garniturowych wyrobów luksusowych zegarmistrzowskich firm i zwraca na nią uwagę wszystkich podziwiających zegarki. Jej doskonale wyprofilowane uszy zapewniają z jednej strony perfekcyjny wygląd, a z drugiej doskonałe dopasowanie zegarka do nadgarstka.
Patrząc na tę kopertę widzimy także atrakcyjne wizualnie zestawienie powierzchni. Część z nich jest polerowana na błysk, a walcowa część satynowana liniowo.

Tarcza

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Doskonała czytelność wskazań i wyjątkowa elegancja, to wymogi stawiane tarczom i wskazówkom zegarków LUC firmy Chopard. Dbałość o szczegóły widać choćby w kroju wskazówek i znaczników, oraz ich wzajemnych proporcjach.

Wybór gentlemana – zegarek Chopard L.U.C.

Wyróżniającym się elementem jest także sposób wykonania znaczników godzin, a w szczególności cyfr liczby dwanaście, które są  polerowane na błysk i mają ciekawy łukowaty profil.

Pasek

Elegancki, ręcznie szyty pasek ze skóry aligatora jest świetnym dopełnieniem wyglądu całego zegarka.

Nasza oferta zegarków firmy Chopard z kilku różnych linii wzorniczych znajduje się na stronie sklepu internetowego.

Władysław Meller

Tarcza