Chat with us, powered by LiveChat

Esprit – wiosenne, zegarkowe sugestie dla pań

Jeszcze marze, ale wiosna przebija się przez strony kalendarza. Bywają już dni  majowe.Wiosna, wiosna, wiosna – ach to TY.
Wiosna, a wraz z nią nowa kolekcja zegarków I biżuterii ESPRIT wystartowała w wyścigu ze słonecznym światłem. Jak można było się spodziewać po marce ESPRIT kolekcja jest pełna różnorodności. Znajdziemy tu przemyślaną klasykę, jak również elementy obowiązujących trendów. Kolekcja inspirowana naturą poprowadzi Cię poprzez wszystkie kolory lata, pozostające w kompozycji z miękką skórą i różnorodnością struktur. ESPRIT stawia na jakość i “joie de vivre”. Nie przegap najnowszej kolekcji i już teraz wybierz swój ulubiony zegarek.

Esprit – wiosenne sugestie dla pań


Jeśli masz randkę z przyjacielem, albo biznesowe spotkanie z szefem, te zegarki pozwolą Ci pozostać skoncentrowaną na celu. Delikatna i niespotykana struktura tarczy nadaje jej lekko sportowego charakteru. To, w połączeniu z mieniącymi się kamieniami i modnymi perełkami na skórzanym pasku czyni zegarki ESPRIT unikatowymi.

Esprit – wiosenne sugestie dla pań

Szukasz zegarka, który perfekcyjnie dopełni twój look? Flagowe modele tej kolekcji, z subtelnymi grafikami na tarczy, skomponowanymi z prostą kopertą zegarka są już dostępne. Znajdziesz je w wersji jednolitej złotej oraz modnej dwukolorowej.

Jeśli jesteś zaproszona na letnią imprezę to zegarek ESPRIT będzie dla Ciebie idealny. Ten model w wersji mini nawiązuje do stylu retro. Największy komfort noszenia jest zagwarantowany poprzez miękki pasek z siateczki. Zaawansowana struktura zdobienia i muśnięcie błysku kamieni dopełnią zjawiskowy look.

Esprit – wiosenne sugestie dla pań

Twój wiosenny kumpel i ulubieniec lata. Pospiesz się i zaopatrz w ponadczasowy zegarek ESPRIT, zanim pierwsze promienie wiosennego słońca wybudzą Cię z zimowej hibernacji. Z tym precyzyjnym zegarkiem ponure dni będą wyjątkiem od radosnej reguły. Elegancka koperta i rozmieszczone na niej kamienie dodadzą blasku Twojej codzienności. Wybór należy do Ciebie – wersja jednolita złota czy dwukolorowa ze srebrem?

Oferta zegarków ESPRIT w naszym sklepie internetowym

na podstawie materiałów prasowych firmy Esprit