Polpora model Globtroter. Zegarek na lato. Zegarek na lata

Globtroter jest pierwszym zegarkiem sportowym w ofercie polskiej firmy Polpora i oczywiście doskonale nadaje się do podróżowania. Dzięki podwyższonej w stosunku do tradycyjnych zegarków wodoszczelności nadaje się tak do podróżowania po lądzie jak i po wodzie.

Zegarek Polpora model Globtroter
Zegarek Polpora model Globtroter

Zegarek na lato

Możliwość użytkowania w trudnych warunkach terenowych zegarkowi Polpora Globtroter zapewnia wskazana w zapowiedzi wodoszczelność 10 atm. Tak samo rzadko spotykaną w wyrobach naszych krajowych marek, a przydatną w trudnych warunkach jest bransoleta typu mesh. Dzięki niej zapewniona jest funkcjonalność zegarka, a jego właścicielowi niestraszną jest woda, czy błoto.
Niezbędne parametry wytrzymałościowe uzupełniają stalowa koperta i jej szafirowe szkło.

Polpora model Globtroter to zegarek na lato!

Zegarek Polpora model Globtroter
Zegarek Polpora model Globtroter

Model Globtroter wyróżnia się wyjątkową kopertą utrzymaną w stylu retro, która pomimo sporej 42-milimetrowej średnicy. Dzięki skróconej długości tak samo komfortowo ułoży się ona dobrze zarówno na węższych, jak i grubszych nadgarstkach. Zegarek został zaprojektowany z założeniem zastosowania funkcjonalnej bransolety typu mesh, stąd wyjątkowy kształt uszu koperty. Taki zabieg skraca wizualny dystans pomiędzy mocowaniem bransolety z kopertą i łącząc je w spójną całość.

Globtroter to wyjątkowy model w kolekcji zegarków polskich marek, który posiada dodatkowe wskazanie – komplikację GMT.

Zegarek Polpora model Globtroter
Zegarek Polpora model Globtroter

Zegarek na lata

Mechaniczny mechanizm niesie ze sobą pewne ograniczenia w stosunku do swoich elektronicznych konkurentów. Wymaga większej troski ze strony właściciela. Z drugiej strony nie odmawia pracy z powodu wyczerpanej baterii.
Dzięki temu, zegarek nawet odłożony na dłużej będzie chętnie służył właścicielowi po założeniu na nadgarstek.
Zegarki mechaniczne w trakcie pracy oczywiście zużywają się, ale ich konstrukcja przewiduje wieloletnie funkcjonowanie mechanizmu. Z drugiej strony, konserwacji, czy naprawy takiego zegarka, dokona zawsze dobrze wyedukowany zegarmistrz.
Polpora model Globtroter – to zegarek na lata!

Połączenie wyjątkowych parametrów zegarka – wodoszczelności 10 ATM, funkcjonalności używania – bransolety typu mesh z wygodnym systemem zapinania, oraz dodatkowej funkcjonalności – wskazania czasu w drugiej strefie tworzą bardzo ciekawy zegarek także przy okazji wakacyjnych podróży.

Zegarek Polpora model Globtroter
Zegarek Polpora model Globtroter

Potwierdzeniem takiego ukierunkowania zegarka jest także ciekawa, specjalna grawerka na jego deklu.
Marka Polpora dedykuje ten zegarek do codziennego użytkowania i do każdej aktywności, a jego posiadanie sprawia radość przy każdym sprawdzeniu czasu.

Firma z Zielonej Góry wyprodukowała go w limitowanej liczbie egzemplarzy – 100 sztuk.