Pamiętaj gdzie jest Twój dom! Zegarek MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

MeisterSinger Poland Edition

Dlaczego dla opracowania o zegarku niemieckiej marki  MeisterSinger z linii “Miasta” użyliśmy takiego właśnie tytułu?
Może to wydawać się trudne do skojarzenia, ale właśnie pamięć o tym, co najważniejsze, czyli tak właśnie postawione pytanie i odpowiedź na nie ma w swoim przesłaniu marka MeisterSinger. Dotyczy to w szczególności linii zegarków „Miasta” tej marki.

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019
MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Specjalność marki MeisterSinger

Już wyglądem swoich zegarków, a w tym także sposobem realizacji wskazań, marka chce zwracać uwagę na to, co jest w życiu ważne. W swoim przesłaniu firma MeisterSinger informuje, że rezygnując ze wskazówki minutowej, jej zegarki akcentują upływ godzin – na pewno ważniejszych części każdego dnia i naszego życia. Dzieje się to bez uszczerbku dla punktualności, a co za tym idzie dla utrzymania prawidłowego rytmu dnia przez każdego posiadacza zegarka tej marki.
Marka kieruje swoje wyroby do wszystkich osób, którym podoba się tego typu prezentacja czasu, a w szczególności do tych, którzy wyznając tę samą jak ona ideę chcą skupiać się na rzeczach ważnych.

MeisterSinger linia “Miasta”

Linia „Miasta” akcentuje kraje i wybrane w nich miejscowości, z którymi może być związany posiadacz zegarka. Może być to jego miejsce urodzenia, miasto którego jest on mieszkańcem, albo miejsce z którym ma on swoje własne, ważne wspomnienia. Kocha, tęskni, zbyt rzadko odwiedza i… wiele innych skojarzeń.

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019
MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Na przeszklonym deklu zegarka z polskiej linii „Miasta” znajdziemy kontur naszego kraju, a logotypem marki MeisterSinger zaznaczone są nasze polskie miasta: Gdańsk, Kraków, Poznań, Warszawa i Wrocław.
Czy któreś z nich to TWOJE MIASTO?
Czy masz do niego specjalny sentyment?
Może warto mieć jego przypomnienie na nadgarstku?

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019
MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Detale MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

Dla tej edycji zegarków „Miasta” podstawą ich kreacji był model oznaczony w katalogu marki MeisterSinger jako „03-40 mm”.
Przy średnicy koperty wynoszącej 40 milimetrów zegarek pasuje tak na damskie, jak i na męskie nadgarstki.
Ciemnoniebieska tarcza posiada subtelny słoneczny szlif, mieniący się nawet przy delikatnym oświetleniu, a w odróżnieniu od bazowego modelu firmy MeisterSinger, metaliczne znaczniki godzin i ramka okna daty są złocone.

Powyżej tegoż okna znajduje się wykonany kursywą napis „Edition”, który symbolizuje lojalność właściciela zegarka w stosunku do swojego miasta.

Do wykonania zegarka użyto szwajcarskiego mechanizmu z automatycznym naciągiem sprężyny, którego pracę można podglądać przez przeszklony dekiel koperty zegarka. Na tym przykręcanym śrubami deklu znajdziemy też polskojęzyczne napisy: „POLSKA” i „Limitowana edycja”. Ten ostatni wraz ze wskazaniem konkretnego numeru zegarka z limitacji.
Koperta zegarka jest wodoodporna do 5 bar i posiada wypukłe szkło szafirowe.
Zegarek wyposażono w pasek z naturalnej, licowanej skóry cielęcej.

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019
MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019

MeisterSinger linia Miasta

Marka MeisterSinger zegarkami z kolekcji „Miasta” podkreśla ideę do której nawiązuje przy kreacji zegarków. W ten sposób marka chce zwrócić uwagę każdego z nas na rzeczy najważniejsze w życiu.
Warto zwrócić uwagę na zegarki firmy MeisterSinger!
Teraz to może być najlepszy zegarek na prezent!

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019 w reklamie

MeisterSinger “Miasta”, Poland Edition 2019 w reklamie

Reklama tego właśnie zegarka znalazła się ostatnio na lightboxie, który sąsiaduje z naszym salonem w Złotych Tarasach.
W naszym salonie w ofercie marki MeisterSinger i oczywiście znajdują się także modele z linii „Miasta”.
Obecnie dostępne egzemplarze Poland Edition 2019 są widoczne na stronie sklepu internetowego. https://odczasudoczasu.pl/p/meistersinger-poland-edition-2019-ed-c19l-pol/
Zapraszamy do zakupów!

Władysław Meller