Firma produkująca zegarki Adriatica należąca do grona szwajcarskich producentów czasomierzy, na rynku w Polsce jest uznanym wytwórcą. Jej oferowane w naszym sklepie czasomierze tworzą szeroką gamę rodzajową i stylistyczną wzorów, które skupione są w kilkunastu liniach wzorniczych. Noszą one następujące nazwy: Automatic, Aviation, Diving, Essence, Milano, Moonphase for Her, Moonphase for Him, Motion, Pairs, Passion, Portofino, Precious, Twin Premiere Vintage. Nazwa każdej z linii wzorniczych nawiązuje do jej stylistyki, lub dodatkowych wskazań czasomierza.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Adriatica jako nowoczesny wytwórca damskich i męskich modeli zegarków, stawia na nowoczesność. W przypadku referencji damskich jest to wyjątkowo namacalne, przykładem może być  Adriatica  A3720.114FQZ zegarek w którym zastosowano ciekawy zabieg stylistyczny widoczny w budowie koperty.

Warto go mieć na nadgarstku…

Model ten wykonany został ze stali pokrytej powłoką PVD w kolorze żółtego złota. Koperta zegarka Adriatica  A3720.114FQZ posiada podwójne szkło – poza tradycyjnym znalazło się drugie wąskie w którym znajdziemy drobne kryształy Swarovskiego. Natomiast właściwa cześć tarczy wykonana została z jasnej masy perłowej, na której znalazły się maleńkie punktowe indeksy oraz trzy wskazówki. Całość sprawia bardzo oryginalne wrażenie i w połączeniu z bransoletą mesh jest doskonałym zegarkiem typu glamour. Model ten zasilany jest szwajcarskim, bateryjnym mechanizmem Ronda cechuje go dokładność i dobre gospodarowanie energią, przez co potrzeba wymiany baterii zachodzi raz na ok. 3 lata.

Nasza ocena…

Adriatica  A3720.114FQZ to spektakularne i nowoczesne wzornictwo świadczące o poskonałym wyczuciu mody projektantów Adriatica, sprawdzi się na nadgarstku Pań, ceniących ciekawe rozwiązania w zegarkach biżuteryjnych.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD, typu mesh

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Kryształy Swarovskiego, Tarcza zegarka wykonana z masy perłowej

Szerokość koperty (mm)

35.0

Grubość koperty (mm)

7.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Adriatica A3720.114FQZ”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.