Aerowatch 1942 ELEGANCE QUARTZ 41900 AA01

2 150 

Brak w magazynie

Marka Aerowatch jest postrzegana jako szwajcarski producent bardzo klasycznych i tylko mechanicznych zegarków. Dzieje się tak, mimo tego, że firma w swojej ofercie posiada także modele czasomierzy z mechanizmem kwarcowym. Klasyka i elegancja i doskonała jakość wydają się być mottem działania dla właścicieli marki Aerowatch. Swoimi wyrobami firma ta udowadnia, że nawet klasyczne propozycje mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Oryginalna, renesansowa stylistykaAerowatch 1942 ELEGANCE QUARTZ 41900 AA01 jego koperty i tarczy sprawia bardzo miłe wrażenie osobie lubiącej taki charakter stylistyki. Stalowo – srebrna tarcza ozdobiona dwoma rodzajami szlifu sprawia luksusowe wrażenie.
Koperta wykończona „na wysoki połysk” ze specyficznie wyprowadzonymi uszami, czerpie to co najlepsze z poprzednich epok zegarkowych.

Warto go mieć na nadgarstku

Wszystko, co zawarto w Aerowatch 1942 ELEGANCE QUARTZ 41900 AA01, wspaniale współgra ze sobą. Datownik typu „big date”, termicznie barwione wskazówki, mała sekunda oraz rzymskie cyfry stanowią o tym, iż tarczę tę można uznać za dzieło sztuki.
Duża zdobiona koronka oraz pasek z ciekawym przeszyciem stanowią ciekawy dodatek. Zegarek ten jest udanym mariażem dwóch epok odległej wytwornej  i nowoczesnej – precyzyjnej mikromechaniki poprzez zastosowanie nowoczesnego mechanizmu  Ronda 6004-B , produktu doskonałej szwajcarskiej firmy słynącej z mechanizmów kwarcowych wysokiej jakości.

Nasza ocena

Ten model to bardzo ładny czasomierz dla osób ceniących styl, dodatkowym atutem tego modelu jest jego rozmiar 41mm będący uniwersalną wielkością przy zachowaniu przyzwoitej szczelności. Jeden z ciekawszych modeli kwarcowych Aerowatch 1942 ELEGANCE QUARTZ 41900 AA01 do złudzenia wyglądem przypominający zegarki mechaniczne.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

7.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.