Aerowatch Heritage Slim Automatic 67975-AA02

4 706 

Brak w magazynie

Marka Aerowatch jest postrzegana jako szwajcarski producent bardzo klasycznych i tylko mechanicznych zegarków. Dzieje się tak, mimo tego, że firma w swojej ofercie posiada także modele czasomierzy z mechanizmem kwarcowym. Klasyka i elegancja i doskonała jakość wydają się być mottem działania dla właścicieli marki Aerowatch. Swoimi wyrobami firma ta udowadnia, że nawet klasyczne propozycje mogą zyskać zupełnie nową odsłonę – wystarczy odrobina wyobraźni i pasji.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Klasyka i prostota to hasło przyświeca Aerowatch od lat wyjątkiem są może tylko „piloty”. Aerowatch Heritage Slim Automatic 67975-AA02 to  zegarek który od razu mówi wszystko o swoim właścicielu, piękny kształt koperty ciemno grafitowa tarcza ze szlifem słonecznym, która kontrastuje z indeksami w kolorze różowego złota. Jedyną ekstrawagancją jest okno daty umiejscowione nad godziną „6”.

Więcej o modelu można przeczytać w recenzji.

Warto go mieć na nadgarstku

Szwajcarski klasyk Aerowatch Heritage Slim Automatic 67975-AA02 kojarzony jest z zegarkiem mechanicznym. Nie inaczej jest tu, SW300 to mechanizm zapewniający ciągłą pracę przez ok. 42 godziny. Płaska koperta z wysokiej jakości stali to kolejne skojarzenie z modelami wizytowymi, dzięki temu zegarek łatwiej chowa się nawet pod wąskim mankietem koszuli. Dodatkiem jest piękny klasyczny pasek ze skóry cielęcej z przeszyciem.

Nasza ocena

Dużą zaletą Aerowatch Heritage Slim Automatic 67975-AA02  jest jego uniwersalny styl, który pozwala na użytkowanie go przez panów w różnym wieku. Czytelna tarcza ozdobiona szlifem słonecznym z wyraźnymi, złotymi różowymi wskazówkami oraz indeksami może się podobać. Zegarek zainteresuje wszystkich ceniących oryginalną kolorystykę oraz ponadczasowe wzornictwo.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

8.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.