Atlantic Elegance 29142.43.27GMB

Original price was: 1 450 zł.Current price is: 870 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Początki marki Atlantic sięgają 1888 roku kiedy to Edward Kummer po wielu latach podróży i doskonalenia swoich umiejętności postanowił otworzyć własną zegarkową firmę. Ta co ciekawe, pierwotnie nie nosiła dzisiejszej, doskonale znanej nam nazwy, ale została mianowana “Edward Kummer Bettlach”. Na początku swojej działalności zegarmistrz
posiadał jedynie 20-osobową załogę i nie zajmował się produkcją samych zegarków, a jedynie części dla innych szwajcarskich manufaktur. Jakość, precyzja wykonania i zaangażowanie sprawiły jednak, że w końcu produkcja czasomierzy ruszyła, a w fabryce zatrudniano już ponad 700 pracowników. I tak zaczęła się tworzyć bogata historia marki Atlantic, która z powodzeniem trwa do dziś.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Marka Atlantic, to również otwartość na najnowsze trendy. Na przykładzie Elegance 29142.43.27GMB widać to doskonale: idealne proporcje, doskonałe materiały i finezyjna tarcza to otwartość tradycyjnej szwajcarskiej marki na nowoczesność.

Warto go mieć na nadgarstku…

Koperta to płaska idealna konstrukcja o wąskiej polerowanej lunecie i podstawowej klasie szczelności 30 metrów (3atm.). Jest ona pięknie spasowana z tradycyjna stalową bransoletą bikolor (wewnętrzna część ogniwa w kolorze żółtego złota). Tarcza tego modelu to prawdziwa symfonia smaku i wdzięku; zjawiskowy wzór szlifu w połączeniu z jasnym tłem i 12 kryształami Svarowskiego w okrągłych indeksach zapiera dech w piersiach. Uroku kopercie dodaje wygodana, okrągła złota koronka. Model ten to również doskonały mechanizm kwarcowy z datownikiem, oznaczający wyjątkową dokładność przy jednocześnie umiarkowanym apetycie na prąd (wymiana baterii co max. 2 lata)

Nasza ocena…

Dla wszystkich wielbicieli Atlantic, których w naszym kraju nie brakuje – również pośród płci pięknej. Model dedykowany kobiecie chcącej znaleźć coś pięknego w kolekcji legendarnej marki Atlanic.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik, Kryształy Swarovskiego

Szerokość koperty (mm)

34.0

Grubość koperty (mm)

10.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.