Aviator Swiss Made Airacobra Chrono P45 V.2.25.0.170.4

Original price was: 1 980 zł.Current price is: 1 287 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Firma Aviator zegarki towarzyszy wszystkim tym, którzy na co dzień sny o lataniu urzeczywistniają swoją codzienną pracą. Wszystkie produkty marki są zainspirowane historią awiacji, a każdy z elementów czasomierza jest w ten lub inny sposób związany z maszynami latającymi.
Zegarki z kolekcji MiG są wyposażone w elektroniczne mechanizmy, o bardzo dużej różnorodności realizowanych przez nie elementów wskazań i funkcji dodatkowych. Od modeli najprostszych, posiadających mały sekundnik i panoramiczny datownik, przez wersje ze stoperami (w tym także wersji z doganiającym sekundnikiem), wskazaniem drugiej strefy czasowej, alarmem, do posiadających skale tachometru, dodatkowe suwaki pozwalające na przeliczenie szybkości w węzłach na kilometry na godzinę, lub kontrolę zużycia paliwa.
Modele te posiadają ozdobnie wygrawerowany dekiel, przedstawiający wizerunek samolotu MiG. Choć jest on uzyskany dzięki zaznaczeniu kilkoma tylko liniami i wypukłościami, to stalowa maszyna wydaje się być w ruchu.
W kolekcjach: Airacobra, Bristol, Douglas, Kingcobra obok elementów zaczerpniętych z lotniczej stylistyki widać wyraźnie impuls wywodzący się z klasycznych zegarków. Ciekawa stylistyka, którą charakteryzują się Aviator zegarki, to owoc połączenia tych dwóch wpływów.

Warto go mieć na nadgarstku

Aviator Swiss Made Airacobra Chrono P45 V.2.25.0.170.4 to zegarek z limitowanej edycji o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 45 mm- jest wielkością optymalną dla klasycznego męskiego zegarka, który ma być idealnie dopasowany do naszego nadgarstka. Posiada mechanizm elektroniczny, kwarcowy, co jest jednoznaczne z wysoką precyzją jego działania.
Wyjątkowa tarcza zegarka posiada piękne indeksy.
Ponadto zegarek wyposażony jest w datownik; stoper w celu odmierzania odcinka czasowego; tachometr służący do pomiaru prędkości poruszającego się ciała oraz telemetr będący dodatkową podziałką naniesioną na tarczy lub kopercie zegarka pozwalająca na podstawie pomiaru czasu upływającego od sygnału świetlnego do towarzyszącemu mu sygnału dźwiękowego na określenie odległości przebywania obserwatora tego zjawiska.
Elementem na który należy zwrócić uwagę jest odporne na wszelkie zarysowania szafirowe szkło, które nadaje zegarkowi niepowtarzalnego stylu oraz luksusowe wykończenie. Stanowi niesamowitą przejrzystość, niezakłóconą dodatkowymi odcieniami. Obecnie jest to najtrwalszy rodzaj szkła montowanego w czasomierzach.
Koperta została wykonana ze stali szlachetnej, natomiast pasek ze skóry naturalnej, dzięki któremu odczujemy niczym nie zakłócony komfort użytkowania.
Wyjątkowy kolor sprawia, że zegarek niezwykle przyciągają uwagę każdego oglądającego.
Klasa wodoszczelności pozwalająca na zachlapania podczas mycia rąk czy kąpiel w wannie o poziomie 100 m/ 10 ATM, daje gwarancję, że nie dojdzie do uszkodzenia mechanizmu. Nadaje się do pełnego zanurzenia w wodzie; możemy w nim pływać i nurkować na niewielkie głębokości, bez akwalungu.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Obok nienagannej stylistyki i nowoczesnego wzornictwa, zegarek charakteryzuje się wysoką jakością, precyzją działania i doborem doskonałych materiałów. Zegarek Aviator Swiss Made Airacobra Chrono P45 V.2.25.0.170.4 jest wykonany w granicach ogólnie przyjętej elegancji. Posiada piękną kopertę pasującą do większości ubrań z charakterystycznym uzupełnieniem w postaci eleganckiego paska.
Prezentowany model idealnie sprawdzi się na co dzień oraz przy innych poważniejszych okazjach.
Ten subtelny, męski zegarek urzeka swoją prostotą. Pierwszoplanową rolę odgrywa oryginalna, nietypowa tarcza.

Nasza ocena

Zegarek Aviator Swiss Made Airacobra Chrono P45 V.2.25.0.170.4 kusi klientów pięknymi zdobieniami, w których łączy się elegancja i niezaprzeczalny luksus. Model jest nieszablonowy, zaskakujący i odważny- dlatego też sięgają po niego klienci, którzy interesują się modą i potrafią wyeksponować jego urok.
Zegarek może być doskonałym prezentem zarówno dla kogoś bliskiego jak i dla nas samych. Zachwyca swoją prostotą, oryginalnością i klasyką. To czasomierze dla tych, którzy lubią produkt dopasowany do ich własnego, indywidualnie rozumianego piękna.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper,Tachometr,Telemetr

Szerokość koperty (mm)

45.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.