Chopard Happy Diamonds 204780-1201

Original price was: 34 545 zł.Current price is: 20 727 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Historia Chopard to połączenie dwóch wspaniałych tradycji rodzinnych – zegarmistrzowskiej i jubilerskiej, które przy zastosowaniu nowoczesnej strategii marketingowej i utrzymaniu wysokiego jakościowo standardu produkcji stało się kluczem do osiągnięcia sukcesu firmy. Najbardziej prestiżowe zegarmistrzostwo firmy Chopard reprezentowane jest przez wyroby sygnowane znakiem L.U.C.  Arcydzieło mikromechaniki jest tutaj łączone z najwyższym poziomem klasyki i elegancji. Zegarki biżuteryjne, do których należą także grupa ze swobodnie poruszającymi się brylantami – Happy Diamonds i Happy Sport, są najbardziej charakterystycznymi zegarkami damskimi. Marka Chopard jest także doskonale znana z linii produktów związanych ze słynnym wyścigiem starych samochodów – Mille Miglia, a cała linia zegarków nosi nazwę Classic Racing. Będąc sponsorem i chronometrażystą tej niezwykłej samochodowej imprezy Chopard tworzy dedykowane niej szeroko rozpoznawalne zegarki. W zegarkowym świecie Chopard należy do wąskiej grupy manufaktur – firm, które nie tylko produkują zegarki, ale także produkują zegarkowe mechanizmy. W swoich zakładach w Genewie i we Fleurier firma ta produkuje niezwykłe mechanizmy, które są używane tylko we własnych wyrobach marki. Zegarki L.U.C. Zegarki sygnowane znakiem L.U.C. to najwyższej klasy mechaniczne zegarmistrzostwo, które jest nagradzane na uznanych międzynarodowych konkursach. Zegarki z tej linii posiadają najbardziej wyszukane komplikacje konstrukcji mechanizmu. Mechanizmy oznaczone symbolem L.U.C. są doskonale znane w gronie producentów prestiżowych czasomierzy, a stosowany w nich mikrorotor jest ich charakterystycznym elementem. Zegarki biżuteryjne. Biżuteryjne zegarki damskie noszą cechy charakterystyczne dla każdej linii wzorniczej. Najbardziej charakterystycznymi są na pewno linie Imperiale i Classic, ale zdecydowanie wyróżniają się linie Happy Diamonds i Happy Sport, w których zawarta jest niezwykła koncepcja tańczących brylantów. Umieszczone pomiędzy dwoma szafirowymi szkłami brylanty tańczą – kręcąc się i zmieniając swoją pozycję przy każdym ruchu nadgarstka. Zegarki Mille Miglia. Od 1988 roku firma Chopard jest partnerem i chronometrażystą najsłynniejszego rajdu samochodowych oldtimerów – Mille Miglia. Z tego powodu w ofercie zegarków marki pojawiły się także zegarki dedykowane i biorące impuls z tego niezwykłego wydarzenia.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Chopard Happy Diamonds 204780-1201 wraz z kolekcją Happy Diamonds to ziszczenie snu Chopard o eleganckim zegarku damskim w prestiżowej i nowatorskiej za razem formie. Znane „tańczące” brylanty poruszają się tym razem po bardziej eleganckiej, mniej sportowej za to bardziej stylowej tarczy. Koperty w tej kolekcji mają często ekstrawagancka formę z charakterystycznym połączeniem szafirowego szkła oraz metali szlachetnych, takich jak żółte i białe złoto. Ta prestiżowa i unikalna kolekcja od lat cieszy się nie słabnącą pozycją na rynku luksusowych zegarków naręcznych, dla każdej kobiety posiadającej ten zegarek jest on swoista wizytówką i pokazuje jej klasę oraz znakomity gust.

Warto go mieć na nadgarstku…

Zegarek Chopard Happy Diamonds 204780-1201 to przede wszystkim koperta wykonana z białego 18 karatowego złota. Nie tuzinkowa, przeszklona z wewnętrznym pierścieniem skrywającym filigranowa jasna tarczę. Która została wykończona fantazyjnym, unikalnym wzorem, po której z gracja przesuwają się srebrne wskazówki stylistycznie pasujące do reszty. Wewnątrz znalazło się również miejsce na trzy znakomite brylanty, które zostały odseparowane od reszty szafirowym szkłem (zarejestrowany patent marki Chopard) Zegarek zasilany jest mechanizmem na baterię – kwarcowym przez co udało się zachować minimalistyczne płaskie proporcje koperty. Całość została połączona z satynowym granatowym paskiem o wyjątkowej jakości oraz komforcie użytkowania.

Nasza ocena…

Chopard Happy Diamonds 204780-1201 to dzieło sztuki, co ważne również w pełni funkcjonalny damski zegarek jest wyjątkowo lekki i sprawia że każdy zwróci na niego uwagę. Szwajcarskie zegarmistrzostwo które pod każdym względem zasługuje na uznanie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Białe złoto 18ct

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Diamenty na tarczy

Szerokość koperty (mm)

23.8

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.