Epos Emotion 3390.302.20.14.25

7 650 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka Epos jest prężnie rozwijającą się marką zegarkową. W swojej ofercie posiadają bogatą kolekcje zegarków skierowanych dla mężczyzn i kobiet. Stosowane przez nich mechanizmy pochodzą od największego producenta mechanizmów na świecie firmy ETA. Dodatkowo w manufakturze marki mechanizmy są modyfikowane i dekorowane. Na które modele warto zwrócić uwagę? Na pewno na wszystkie z kolekcji Emotion.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarek Epos Emotion 3390.302.20.14.25 o odpowiednio dobranym rozmiarze koperty, czyli 41 mm jest wielkością optymalną dla klasycznego zegarka, który ma być idealnie dopasowany do naszego nadgarstka.
Na uwagę zasługuje bardzo smukła koperta, która zapewni nam wygodę i komfort użytkowania. Ponadczasowe wzornictwo oraz zegarmistrzowska precyzja sprawiają, że mamy do czynienia z czasomierzem, który będzie nam służył przez wiele lat. Doskonały zegarek garniturowy, który nawet w wymagającym towarzystwie będzie odbierany jako niepowtarzalny, funkcjonalny i czytelny. Dzięki zastosowanej tarczy 24-godzinnej zegarek będzie ułatwiał państwu odczyt godzin przez cały dzień.

Warto go mieć na nadgarstku

Zegarek Epos 3390.302.20.14.25 z kolekcji Emotion wyróżnia odczyt godzin w skali 24-godzinnej. Szara tarcza został podzielona na sekcję dnia i nocy. Na godzinie 12 znajdziemy ilustracje słońca, to oczywiście symbol dnia, a na dole na godzinie 6 znajduje się księżyc, czyli symbol nocy. Na godzinie 6 został umiejscowiony także datownik. Wskazówki i indeksy wypełniono substancją luminescencyjną, która umożliwia czytelny odczyt godziny w ciemności. Koperta w rozmiarze 41 mm została wykonana ze stali nierdzewnej 316L. Całości dopełnia czarny skórzany pogrubiany pasek przeszywany nicią.
Wodoszczelność ustalona została na poziomie 5 ATM/50 metrów, co uchroni nasz czasomierz przed deszczem czy zachlapaniem.
Zegarek posiada szwajcarski mechanizm z naciągiem automatycznym (automat) ETA 2892, który został zmodyfikowany i ozdobiony przez zegarmistrzów pracujących dla Eposa.

Nasza ocena

24-godzinny system wskazania czasu w zegarku Epos Emotion 3390.302.20.14.25 sprawia, że ten klasyczny zegarek jest gratką dla koneserów. Doskonały mechanizm bazowy ETA 2892 zapewnia bezawaryjną pracę. Prosta konstrukcja oraz klasyczny design powodują, że zegarek świetnie sprawdza się na spotkaniach biznesowych. Pasuje zarówno do garnituru jak i casualowej marynarki. Perfekcyjne wykonanie, dbałość o detale i sprawdzone mechanizmy, tak właśnie prezentują się zegarki marki Epos. Jeśli potrzebujesz wiernego towarzysza, który będzie perfekcyjnie odmierzał mijający czas, to bez wątpienia jest to czasomierz idealny dla Ciebie. Nie tylko my podziwiamy ten niezwykły zegarek mechaniczny z automatycznym naciągiem sprężyny, na niego z podziwem spoglądają wszyscy zegarkomaniacy.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik,Wskaźnik 24-godzinny,Wskaźnik dnia i nocy

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.