Esprit ES1G025M0065

730 

Brak w magazynie

Marka Esprit, będąc kreatorem mody w dziedzinie ubiorów, także w dziale zegarków oferuje najbardziej aktualne, a często wręcz wyprzedzające trendy mody modele zegarków. Zegarki Esprit nie wywodzą się z tradycyjnego zegarmistrzostwa. Okazuje się, że w obecnych czasach rozpoznawalność marki oraz niebanalne wzornictwo i znana dla marki wysoka jakość wykonania. pozwalają osiągnąć zaufanie do ich zegarków jako produktu. Dzięki temu producenci modowi mają dobrą pozycję na rynku zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Elektroniczny, japoński mechanizm Miyota napędza aż sześć wskazówek. Ten model marki ESPRIT został wzbogacony o funkcję stopera (subtarcza minutowa i sekundowa)
Zegarek posiada płaskie szkło mineralne, a bransoleta została wykonana ze stali oznaczonej jako 316L.
Posiada on szczelność 10 ATM, co zapewnia bezpieczeństwo zegarka nawet przy pływaniu i kontakcie z wodą (mycie rąk, prysznic).

Warto go mieć na nadgarstku

Ten zegarek jest kwintesencją sportowej prostoty. Poprzez czarną tarczę z trzema totalizatorami i stalową srebrną bransoletę możemy doświadczać świetnego sportowego zegarka w całej jego okazałości. Zgrabny, mały datownik plasuje się pomiędzy indeksami umieszczonymi na godzinach 4 i 5. Dodatkowo na tarczy dostrzegamy subtelne czerwone elementy, które zgrabnie przełamują zestaw kolorów. Co więcej, pod indeksem godziny 12 rozpościera się logo producenta. Dodatkowego sportowego charakteru dodają długie, wypuszczone uszy.

Nasza ocena

Można zasugerować, że ten męski zegarek, pomimo stylowej bransolety, emanuje wręcz sportowym akcentem. Nada się na luźne spotkanie ze znajomymi czy w codziennych sytuacjach, nawet jako stoper.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Mineralne

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik, Stoper, Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

12.0

Serwis

Autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.