Generał Stanisław Maczek i 10 Brygada Kawalerii Pancernej – zegarek marki G.Gerlach. Model: srebrny-mat

1 699 

Brak w magazynie

Polski producent zegarków – marka G.Gerlach wyprodukowała dwa modele zegarków upamiętniających osobę generała Stanisława Maczka i 10 Brygadę Kawalerii Pancernej.
Różnią się one tylko wskazówkami. W jednym z nich wskazówki są błyszczące i w kolorze niebieskim, drugim są srebrzyste i matowe.

Koperta o znanym producentom zegarków kształcie była już wykorzystana w modelu zegarka „Czołg 7TP” firmy G.Gerlach.
To ciekawy i lubiany kształt, a jej wzrokowe wrażenie „twardości” oczywiście doskonale pasowało do poprzedniego modelu, pasuje także do modelu: Generał Stanisław Maczek i 10 Brygady Kawalerii Pancernej.

Biała tarcza, stosunkowo duże, ażurowane wskazówki, wyraźne, ciekawą czcionką naniesione oznaczenia godzin z „czerwoną dwunastką” i „torowisko” minut zapewniają doskonałą czytelność wskazań. Użycie substancji luminescencyjnej rozszerza dobrą czytelność także na półmrok i ciemność.

Elegancki brązowy pasek z wyraźną, dodającą sportowości białą stebnówką posiada wygodne zapięcie bransoletkowe.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Atrakcyjna, renesansowa konstrukcja koperty z ustaloną na 100 metrów szczelnością, w połączeniu ze śnieżnobiałą tarczą wprowadza osobliwy bardzo elegancki klimat który może się podobać i podoba, nie tylko fanom marki Gerlach.
Na uwagę zasługuje lakierowana tarcza, która do złudzenia przypomina fakturą porcelanę. To ciekawe połączenie, bo nie zapominajmy że do czynienia mamy z zegarkiem o „twardym” charakterze.

Ten zegarek ten będzie świetnym wyborem dla osób którym zależy na czytelności, z racji wyraźnych arabskich cyfr oraz użycia substancji luminescencyjnej.
Model ten posiada wygodną, charakterystyczną dla tego typu zegarków koronkę, która ułatwia regulację wskazań.  Z prawidłowe działanie wskazań, odpowiada mechanizm Seiko NH35, jest to mechanizm z automatycznym naciągiem i ok 40 godz. rezerwą chodu. Dodatkowego eleganckiego sznytu dodaje wysokiej jakości pasek ze skóry cielęcej z białym przeszyciem i wygodną skuwką bransoletową.

Nasza ocena

Niewątpliwą zaleta tego zegarka jest prostota oraz czytelność. Sprawdzi się doskonale u osób ceniących podstawowe analogowe wskazania w zegarku , co w dzisiejszych czasach wcale nie jest oczywiste. Pod względem stylistycznym jest to projekt kompletny, poczynając od wyglądy tarczy przez rodzaj zastosowanego szkła kończąc na mechanizmie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, opakowanie i wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub faktura sprzedaży.

 

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

13.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.