Gerlach An-2 Antek

1 499 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Model Gerlach An-2 Antek jest poświęcony słynnemu jednosilnikowemu dwupłatowcowi, który był produkowany na radzieckiej licencji od 1960 roku w zakładach lotniczych w Mielcu. Piękna próba uświetnienia wielkiego kawałka historii w postaci projektu, męskiego zegarka mechanicznego z ręcznym naciągiem.

Warto go mieć na nadgarstku…

Wizualnie zegarek Gerlach An-2 Antek to rasowy „Pilot” ze wszystkimi dla tego typu konstrukcji walorami. Czarna, matowa tarcza z wyraźnymi oznaczeniami arabskimi w jasnym kolorze to gwarant czytelności, którą podkreślają witrażowe wskazówki wypełnione masą świecącą. Dla zwiększenia kontrastu są one w odcieniu zieleni. W dolnej części tarczy znalazła się mała sekunda z piękną wskazówką zakończoną grotem wprost ze wskaźników samolotu. Całość sprawia wrażenie bardzo technicznego zegarka o prostym i minimalistycznym wyglądzie. Koperta w rozm. 43mm i szczelności 100 metrów wykonana ze stali z atrakcyjnym radełkowaniem podkreśla charakter i nietuzinkowy styl całej konstrukcji. Producent zastosował wysokiej jakości szkło szafirowe z powłoką antyrefleksyjną która pomaga w słoneczne dni. Mechanizm jak przystało na zegarek mający odzwierciedlać „dzieło mechaniczne” posiada ręczny naciąg (nakręcany) i nosi symbol Seagull ST3620. Pasek z wysokiej jakości skóry w ciemno brązowym odcieniu doskonale komponuje się z całością.

Nasza ocena…

Gerlach An-2 Antek to piękny model który na pewno znajdzie swoje miejsce w kolekcji nie jednego wielbiciela awiacji, oraz miłośnika historii. Doskonały, czytelny zegarek mechaniczny o dobrych parametrach. Należy zwrócić uwagę na mechanizm który trzeba nakręcać przez koronkę, dla wielu będzie to zaleta, lecz niektórzy mogą mieć z tym problem.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Szerokość koperty (mm)

43.0

Serwis

Autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.