Gerlach CWS T-1 Chronograf Złocona koperta Czarna tarcza

2 700 

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

CWS T1 to legendarny przedwojenny polski samochód osobowy, jeden z nielicznych pojazdów polskiej myśli technicznej. Jego rozwój przerwał wybuch II Wojny Światowej stał się jednak konstrukcją legendarną wzorem inżynierii. I właśnie na kanwie tej wspaniałej maszyny projektanci z Gerlach postanowili zbudować wyjątkowy zegarek Gerlach CWS T1 ma on być tak samo zachwycający jak jego czterokołowy imiennik.

Warto go mieć na nadgarstku…

To co wyjątkowe w tym modelu to przede wszystkim koperta która jest beczkowata – to prostokąt o zaoblonych kątach w kolorze żółtego złota. Z oryginalnie zaprojektowaną koronka na górze, nad godzina 12. W tej samej części umieszczono przyciski do obsługi stopera, z racji tej konstrukcji mamy wrażenie że użytkujemy ręczny chronograf. W historii zegarkowej nie jest to nowe rozwiązanie, natomiast wśród  projektów marki Gerlach CWS T1   to druga tego typu konstrukcja. Tarcza posiada elegancki charakter nie tylko przez jej czarny kolor z naniesionymi na nią cyframi  w kolorze złotym ze ale również przez komplikacje stopera. Sumatory wskazań stopera umieszczono w górnej i dolnej części tarczy na górze mamy licznik 30 minutowy, na dole zaś sekundnik. Wskazówki tego modelu są proste i lekkie poprzez zastosowania ich ażurowania .Złote nakładane  indeksy, pięknie komponują się ze wskazówkami w tym samym kolorze. Wewnątrz znajdziemy ręcznie nakręcany (manualny) mechanizm  Sea Gull ST 1901, klasa AAA o wysokiej kulturze pracy i świetnych parametrach. Całość połączono z  paskiem skórzanym w brązowym kolorze z delikatnym białym przeszyciem, który dodaje zegarkowi sznytu.

Nasza ocena…

Gerlach CWS T1 to atrakcyjny wizualnie zegarek z komplikacją stopera. O nie tuzinkowej stylistyce, przez konstrukcje koperty i z racji zastosowanego mechanizmu nakręcanie go jest bardzo wygodne i może przyczynić się do tego że osoby sceptycznie nastawione to tradycyjnego naciągu zmienią zdanie.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają minimum 2-letnią gwarancję, firmowe opakowanie oraz wszystkie niezbędne dokumenty dostarczone przez producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu lub na życzenie kupującego faktura VAT. Istnieje możliwość bezpłatnego dopasowania bransolety w naszym salonie stacjonarnym. Klienci którzy zdecydują się na zakup zegarka w naszym sklepie internetowym, także mogą liczyć na wstępne dopasowanie bransolety przed wysyłką.

Więcej informacji o zegarku w naszym opracowaniu na stronie: https://odczasudoczasu.pl/2022/05/cws-t-1-firmy-g-grlach-zegarek-oferowany-w-czterech-wersjach-kolorystycznych/

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Stoper

Szerokość koperty (mm)

38.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.