Gerlach Kosmonauta Czarny

1 500 

Brak w magazynie

Pomysł kreacji firmy, która oferuje zegarki Gerlach zrodził się w trakcie długich dyskusji na temat polskiego przemysłu i naszego krajowego poziomu wzornictwa przemysłowego. Choć w Polsce powstaje wiele wyrobów, to mało z nich zostało wymyślonych i zaprojektowanych w naszym kraju. Zegarków, poza dziesięcioletnim epizodem w zakładach w Błoniu, nie produkowano, ani nie projektowano. Przyszedł czas, by to zmienić! W swoich zegarkowych projektach firma G.Gerlach odwołuje się do polskiej narodowej historii, dokonań projektowych i produkcyjnych, wydarzeń i postaci historycznych. W obecnej ofercie marki znajdziemy następujące modele zegarków: Batory, CWS Sokół 1000, Czołg 7TP, Dragon, Dragon Lady, Dywizjon 303, Enigma, Gen. Sosabowski, Husaria, Navigator, ORP Orzeł, Otago, Piękna Helena PM36-1, Piękna Helena PM36-2, PZInż. Lux Sport, PZL 23 Karaś, PZL.37B Łoś, PZL P.24, RWD-6, Submarine. Dzięki zegarkom firmy G. Gerlach możemy lepiej poznać historię Polski, a w szczególności historię przemysłu polskiego. Tak więc w postaci zegarków mamy to, co uczy i co cieszy. Oferta zegarków sygnowanych logiem G.Gerlach jest bardzo szeroka, więc ich tworzenie wymaga współpracy z wieloma podwykonawcami. Wszystkie części wykorzystywane do produkcji, pochodzą od producentów czy dostawców specjalizujących się w takich podzespołach i produkujących je dla wielu innych marek. W zależności od elementów, partnerzy firmy znajdują się w Japonii, Chinach, Hong Kongu, Polsce, Niemczech, Hiszpanii, Pakistanie i Indiach. Współpraca z większością z nich trwa od początku powstania marki G.Gerlach i dzięki temu są to zaufani i sprawdzeni partnerzy firmy. Zegarki w formie gotowego produktu, powstają w Szczecinie i w Zielonej Górze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Chciało by się rzec – powrót do przeszłości, bo rzeczywiście tak jest pierwowzorem Gerlach Kosmonauta Czarny  modelu był zegarek produkowany lata temu, w zakładach Unitra Warel. Model ten nie jest kopią w skali 1:1, jest odświeżoną wersja która doskonale wpisuje się w dzisiejsze standardy zegarka elektronicznego. Wysokiej klasy materiały oraz atrakcyjna linia koperty, cieszą oko i pozwalają by model ten był znakomitym zegarkiem na co dzień.

Warto go mieć na nadgarstku…

Świecące diody doskonale wskażą aktualny czas.
Gerlach Kosmonauta Czarny wzbudzi zainteresowanie w każdym towarzystwie, a jest o czym opowiadać. Ten niezwykły zegarek jest wykonany w trochę archaicznej technice LED, ale jakże jest niezwykły i pamiątkowy! Zegarek Unitra Warel typu LED królował na naszym rynku w latach siedemdziesiątych, a do historii przeszedł także dzięki temu, że znalazł się na nadgarstku Mirosława Hermaszewskiego – naszego jedynego kosmonauty gdy ten był obecny w przestworzach.
Współczesny model firmy G. Gerlach, Gerlach Kosmonauta Czarny, nawiązuje do tamtego historycznego wyrobu. Uwaga!
Obecnie produkowane zegarki nie posiadają wskazań dnia tygodnia. Ten rodzaj wskazań występujący tylko w pierwszej serii produkcyjnej był niefunkcjonalny i dlatego firma G.Gerlach zrezygnowała z niego obecności w module elektronicznym.
Niezależnie od prezentowanych zdjęć w obecnych zegarkach G.Gerlach nie ma tego wskazania. Wierne podobieństwo do wyrobów Unitry Warel jest z jednej strony docenieniem tamtego wzornictwa, a z drugiej przykładem, że wraz z nawiązaniem do przeszłości udaje się uzyskać wrażenie produktu na wskroś nowoczesnego i obdarzonego wysoką jakością. Szlachetna stal koperty Gerlach Kosmonauta Czarny i współgrające z sobą kolejne płaszczyzny ogniw bransolety dają doskonały efekt wizualny. Czerwone szkło wyświetlacza, jak przystało dla prestiżowych, współczesnych zegarków wykonane jest z szafiru i jak nieoficjalnie wiadomo, uzyskanie dla niego barwy rubinowej (rubin i szafir należą do grupy korundów), przysporzyło producentowi sporo kłopotów. Wyjątkowy, ciekawy, funkcjonalny i niezawodny – taki jest Gerlach Kosmonauta Czarny!

Nasza ocena…

Gerlach Kosmonauta Czarny to nostalgiczna podróż do minionych czasów. Ciekawa i naszym zdaniem udana próba odświeżenia kultowego modelu, który znajdzie wielu entuzjastów. Dzięki zgrabnej stylistyce doskonale odnajdzie się na nadgarstku praktycznie wszystkich fanów nowinek technicznych, nie tylko tych z dziedziny mikromechaniki.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe sferyczne

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

100 m/ 10 ATM

Funkcje

Datownik,Wskaźnik 24-godzinny

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.