Longines Conquest 1/100TH Roland Garros L3.700.4.79.6

4 231 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Elegancja niezawodności – Longines Conquest 1/100TH Roland Garros L3.700.4.79.6 to kwintesencja sportowej elegancji Longines. Specjalną uwagę poświęcono estetyce pierścienia lunety, koronce w kształcie cabochon oraz ogniwom bransolety. Subtelne połączenie niezawodności z elegancją w linii Longines Conquest wyraża się w technicznej funkcjonalności modeli, która sprosta najbardziej wymagającym miłośnikom sportu wśród kobiet i mężczyzn. Jednocześnie skromne i wyrafinowane, modele te z pewnością wpadną w oko podczas modnych wieczorów lub na trybunach prestiżowych wyścigów konnych czy turniejów tenisowych.

Warto go mieć na nadgarstku…

Stalowa koperta w rozmiarze 41mm o szczelności pozwalającej nurkować (30atm. 300 metrów) z charakterystyczną dla Conquest szeroką, polerowaną lunetą oraz zabezpieczeniem koronki, która dodatkowo jest zakręcana. Tarcza o grafitowym odcieniu, ze szlifem słonecznym, oraz srebrnymi sumatorami wskazań stopera, podobnie jak wskazówki tworzą ciekawy kontrast. Longines Conquest 1/100TH Roland Garros L3.700.4.79.6 kolorystycznymi elementami nawiązuje do nawierzchni paryskich kortów, w ich barwie są punkty na wewnętrznym pierścieniu, jedna ze wskazówek stopera, oraz symbol mówiący o dokładności pomiaru zawartego wewnątrz koperty modułu. Na godzinie 4 umieszczono okno daty z białym tłem. Tarcze zabezpiecza jak zawsze w Longines szkło szafirowe z antyrefleksem. Zaś za napęd odpowiada kwarcowy (bateryjny) mechanizm oznaczony L440 który odmierza setne części sekundy za pomocą dużej wskazówki i skali 0-100 na głównej tarczy. Model ten dostępny jest na tradycyjnej, masywnej, stalowej bransolecie ( możliwość skrócenia) Z racji specjalnej edycji dekiel przyozdobiono okolicznościowym grawerunkiem z logo zawodów.

Nasza ocena…

Dla fanów tenisa na najwyższym poziomie, ale również dla wielbicieli sportowych zegarków o wysokiej szczelności. Longines Conquest 1/100TH Roland Garros L3.700.4.79.6 to stylowy, wytrzymały i dokładny zegarek na lata.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.