Longines Conquest L3.257.4.16.6

Original price was: 4 170 zł.Current price is: 2 710 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Sportowo elegancki Longines Conquest L3.257.4.16.6 to model uniwersalny, który na dobre zadomowił się w port folio Longines, zdobywając rzeszę wielbicieli swą uniwersalnością i świetnymi parametrami. Klasyczny wygląd tego modelu prezentuje ponad czasowość oraz zachowanie idealnych proporcji przez producenta przy produkcji damskich, nowoczesnych zegarków naręcznych. Dodatkiem który wyjątkowo podkreśla ten model Conquesta jest tarcza w jasnym wykończeniu, oraz luneta z białej jak śnieg ceramiki.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Longines Conquest L3.257.4.16.6, może być wzorem do naśladowania, dla konkurencji w produkcji damskich zegarków o sportowo eleganckim charakterze. Stalowa koperta 30mm (30atm, 300 metrów) szczelności jest idealnie spasowana ze stalową bransoletą o tradycyjnych ogniwach (możliwość skrócenia) Tarcza zegarka jest jasna. Producent w tej referencji zastosował indeksy oraz wskazówki w kolorze srebrnym, zastosowany dokładny szwajcarski mechanizm bateryjny L152 przez wiele lat będzie prawidłowo napędzał ten pełen wdzięku damski zegarek.

Nasza ocena…

Longines Conquest L3.257.4.16.6 to model dla kobiet które nawet w zegarku sportowym chcą odnajdywać luksus i odrobinę elegancji. Znakomity do formalnej stylizacji jak i stroju w trakcie urlopu na plaży.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna połączona ze spiekiem ceramicznym

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

30.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.