Longines Conquest St. Moritz L3.700.4.78.6

Original price was: 5 640 zł.Current price is: 3 666 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach:
Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Sportowo elegancki Conquest to model uniwersalny, który na dobre zadomowił się w port folio Longines, zdobywając rzeszę wielbicieli swą uniwersalnością i świetnymi parametrami. Klasyczny wygląd Longines Conquest St. Moritz L3.700.4.78.6 prezentuje ponadczasowość oraz zachowanie idealnych proporcji przez producenta przy produkcji męskich, nowoczesnych zegarków naręcznych tym razem aby podkreślić sportowego ducha wyposażono go w nowoczesny moduł pomiaru krótkich odcinków czasu (stoper). Zegarek ten jest uczczeniem podpisania nowej umowy o partnerskiej współpracy Longines i szwajcarskiego resortu narciarskiego.

Warto go mieć na nadgarstku…

Masywna, stalowa koperta w rozmiarze 41mm posiada wyśrubowaną na poziomie 30atm. (300 metrów) szczelność, co pozwala nawet na swobodne nurkowanie (zakręcana koronka), choć nazwa Longines Conquest St. Moritz L3.700.4.78.6 nawiązuje do alpejskiego kurortu niemającego wiele wspólnego z nurkowaniem. Tarcza w kolorze stalowym ze szlifem słonecznym, jest ożywiona niebieskimi elementami wewnętrznego pierścienia, oraz niebiesko żółtych sub-tarcz stopera wraz z żółtą wskazówką sekundnika chronografu.

Nasza ocena…

Sportowy duch wioski alpejskiej w zegarku Longines Conquest St. Moritz L3.700.4.78.6 gwarantuje znakomite doznania estetyczne oraz umili czas właścicielowi nie tylko na stoku narciarskim.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik,Stoper

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.