Longines Conquest V.H.P. L3.727.2.56.6

5 700 

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Longines Conquest V.H.P. wyposażony został w mechanizm manufaktury ETA stworzony specjalnie dla Longines.

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Hasło które przyświeca Longines „Elegance is an Attitude” zyskuje nowego znaczenia i w przypadku zegarka Longines Conquest V.H.P. L3.727.2.56.6 można powiedzieć Elegance is Reliability – elegancja to niezawodność coś w tym jest. Longines Conquest V.H.P to kwintesencja sportowej elegancji Longines. W najnowszych modelach uwagę przykłada się do wyglądu, zarówno tarczy która fakturą przypomina włókno węglowe jak i znakomitej powłoce PVD, w czarnym matowym kolorze.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Najnowsza odsłona Longines Conquest V.H.P. L3.727.2.56.6 wyposażona została w wydajny moduł elektroniczny L289 który odpowiada za doskonałą dokładność, zegarek sterowany jest inteligentną koronką sprzęgniętą z mechanizmem. Model ten to wysoce zaawansowany zegarek elektroniczny o tradycyjnym wyglądzie linii Conquest. Wyjątkowość tego zegarka polega na jego dokładności (+- 5sek/1rok) oraz technologii GPD która resetuje położenie wskazówek po wstrząsie lub ekspozycji na działanie pola magnetycznego dzięki czemu mamy zawsze pewność prawidłowości wskazań. Dodatkowo moduł ten został wyposażony w wieczny kalendarz. Całość spakowano w stalową kopertę o szczelności 10atm. (100 metrów) i spasowano ze stalową bransoleta wysokiej jakości (możliwość skrócenia) Tarcza ma oryginalny odcień i ukryta została pod szafirowym szkłem odpornym na zarysowania.

Nasza ocena…

Longines Conquest V.H.P. L3.727.2.56.6 to propozycja dla fanów nowinek technicznych chcących jednak pozostać przy tradycyjnie wyglądającym zegarku. Klasyczna elegancja o sportowym zabarwieniu, naszpikowana nowoczesną technologią to nowość w ofercie konserwatywnego producenta, mogąca się podobać szerokiej rzeszy odbiorców.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna z PVD

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik, Wieczny kalendarz

Szerokość koperty (mm)

41.0

Serwis

autoryzowany producenta

Bransoleta

Stal szlachetna z PVD

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.