Longines DolceVita Lady L5.255.5.71.7

7 670 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Od samego początku kolekcja Longines DolceVita stanowiła synonim nowoczesnej elegancji zegarmistrzostwa Longines na całym świecie. Linia zegarków inspirowana słynnym włoskim hasłem „Dolce Vita” to hołd dla słodyczy życia. Dziś, marka otwiera nowy rozdział w historii swojej legendarnej kolekcji. Unikalna interpretacja modelu Longines  DolceVita Lady L5.255.5.71.7 wyróżnia się subtelnymi liniami. Nowe wariacje nie zawiodą kobiet, które uczyniły grację swoim sposobem na życie.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zegarki o prostokątnej kopercie w obecnych czasach są raczej rzadkością, ale nie w kolekcji Longines. W tym przypadku mamy do czynienia z rozmiarem 20,5mm który sprawia bardzo delikatne wrażenie szczelność na poziomie 3atm. (30 metrów) Tarcza w srebrnym kolorze jest giloszowana naniesiono na nią granatowe, rzymskie cyfry które pięknie kontrastują, podobnie jak barwione termicznie na niebiesko wskazówki. W dolnej części tarczy umieszczono prostokątną sub tarczę „małej sekundy” Tarcza przykryta jest profilowanym szafirowym szkłem z powłoką antyrefleksyjną. Wersja Longines  DolceVita Lady L5.255.5.71.7 wyposażona została w wydajny bateryjny mechanizm L176/ETA 980.163 z funkcją EOL która przypomni o potrzebie wymiany baterii. Kwintesencja stylu jest bransoleta która wykonana została ze stali połączonej z elementami z  18k. złota. Przez co zegarek doskonale będzie się komponował z biżuterią w obu tych kolorach.

Nasza ocena…

Wyjątkowy, damski model Longines  DolceVita Lady L5.255.5.71.7 o melancholijnym charakterze. Poczucie luksusu w klimacie DolceVita – zdystansowanego podejścia do życia pokazanego na przykładzie zegarka. Dla eleganckiej i nieco romantycznej kobiety dla której większość życia to wakacje we włoskim stylu.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Bransoleta

Stal szlachetna połączona ze złotem 18ct

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Szerokość koperty (mm)

20.5

Grubość koperty (mm)

7.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.