Longines Heritage 1918 L2.809.4.23.2

Original price was: 7 380 zł.Current price is: 5 166 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie:
Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest,
Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Longines Heritage 1918 L2.809.4.23.2 to klasyka w stylu vintage. Przez dziesięciolecia byliśmy świadkami narodzin legendarnych modeli, które teraz doczekały się reedycji i obchodzą druga młodość, ciesząc oko i nadgarstek młodszego pokolenia wyznawców filozofii Longines.

Warto go mieć na nadgarstku…

Patrząc na stalową kopertę w rozmiarze 41 mm o podstawowej szczelności 30 metrów (3atm.) z tradycyjnymi półokrągłymi uszami z epoki, nietrudno odnaleźć odniesienia do starych modeli z pierwszej połowy XX wieku. Podobnie jak biała, lakierowana tarcza z niebieskimi, termicznie barwionymi wskazówkami w stylu witrażowym, wypełnionymi miodową farbą oraz indeksami w tym samym kolorze, które doskonale korespondują ze sobą oraz „mała sekunda” nad godziną 6. To celowy zabieg, który chce zabrać właściciela Longines Heritage 1918 L2.809.4.23.2 do czasów, gdzie styl retro był codziennością. Nowoczesnym rozwiązaniem jest zastosowanie szafirowego szkła które jest bardzo czytelne przez powłokę antyrefleksyjną. Świetnym przykładem na łączenie nowoczesnych rozwiązań z tradycyjnym wzornictwem jest zastosowanie automatycznego mechanizmu L615 na bazie ETA2895/2

Nasza ocena…

Longines Heritage 1918 L2.809.4.23.2 pasuje idealnie dla osób ceniących styl retro i kochających tradycyjne rozwiązania. Chcących mieć piękny czasomierz o unikalnej minionej stylistyce.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

41.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.