Longines Heritage Diver L2.795.4.52.9

Original price was: 10 210 zł.Current price is: 6 636 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

To co stanowi o jakości i klasie Longines to jego podejście do dziedzictwa. Pamięć o historycznych referencjach, oraz odświeżanie co jakiś czas tradycyjnych referencji w nowych odsłonach pasujących do teraźniejszych trendów jest symbolem nie banalnej historii firmy. Tak właśnie jest z Longines Heritage Diver L2.795.4.52.9.

 

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Ciekawa, tradycyjna forma beczułkowatej koperty zegarka nurkowego z lat 70, to to co od razu da się zauważyć w zegarku Longines Heritage Diver L2.795.4.52.9. Koperta o znakomitej szczelności 300 metrów w rozm. 43mm to tradycyjne wartości w zegarkach tego typu. Czarna matowa tarcza z fluorescencyjnymi indeksami oraz masywnymi wskazówkami gwarantują czytelność w głębinach. Ciekawym rozwiązaniem jest wewnętrzny pierścień nurkowy regulowany koronką. Dla podkreślenia sportowego ducha zastosowano czerwony kolor obwoluty na tarczy, datownik tradycyjnie na godzinie 3. Kolor wskazówek poza minutową (w kolorze czerwonego pierścienia) srebrny. Wewnątrz zegarka zastosowano klasyczny automat ze stajni ETA, gwarantujący bardzo dobre parametry. Jak na nurka przystało pasek wykonano z wysokiej jakości gumy z oryginalnymi przetłoczeniami.

Nasza ocena…

Longines Heritage Diver L2.795.4.52.9 to hołd dla bogatej tradycji w produkcji diverów. Zegarek znakomicie sprawdzi się jako model sportowy, nie tylko do eksploracji głębin.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

 

 

 

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik,Obrotowy pierścień nurkowy

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.