Longines HydroConquest Ceramic L3.782.4.06.9

6 770 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Słynny diver ze stajni Longines, doczekał się odświeżonej wersji Longines HydroConquest Ceramic L3.782.4.06.9  z ceramiczną wkładką obrotowego bezela którą charakteryzuje odporność na zarysowania. Doskonały przykład uniwersalnego wzornictwa przy zachowaniu wysokich standardów obowiązujących przy produkcji czasomierzy nurkowych.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Masywna stalowa koperta Longines HydroConquest Ceramic L3.782.4.06.9 z zakręcaną koronką w standardzie zegarka nurkowego o szczelności 30atm. (300 metrów) to bezpieczeństwo w trakcie nurkowania ale i oczywiście na co dzień przy kontaktach z wodą. Oryginalna zielona tarcza matowym wykończeniu to powiew świeżości, który gwarantuje czytelność w podwodnych warunkach, tym bardziej przy zastosowaniu warstwy świecącej „swiss superluminova” na indeksach i znacznikach godzin oraz wskazówkach. Szkło wykonane z szafiru z powłoką antyrefleksyjną dla niwelowania kontrastów. Model ten został wyposażony w wydajny szwajcarski mechanizm automatyczny sygnowany w nomenklaturze Longines – L888. Za wygodę użytkowania zegarka w wodzie odpowiedzialność bierze gumowy pasek w kolorze tarczy oraz obrotowego bezela (oliwkowa zieleń) z unikalną fakturą kratki.

Nasza ocena…

Zegarki tego typu to klasyka, uwielbiane nie tylko przez panów lubiących eksplorować głębiny. Longines HydroConquest Ceramic L3.782.4.06.9 świetnie sprawdzi się na co dzień jako znakomity towarzysz w miejskiej dżungli jak i w weekend na działce.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Gumowy

Wodoszczelność

300 m/ 30 ATM

Funkcje

Datownik, Obrotowy pierścień nurkowy wykonany z ceramiki, Zakręcana koronka

Szerokość koperty (mm)

43.0

Grubość koperty (mm)

0.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.