Longines Lyre Lady L4.259.4.72.6

3 840 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Gładkie i oryginalne linie – Longines Lyre Lady L4.259.4.72.6 perfekcyjnie wpisuje się w bogate tradycje elegancji szwajcarskiej marki. Lekkie linie koperty czerpią inspirację z instrumentu strunowego o tej samej nazwie i nadają pierwiastek oryginalności ponadczasowym modelom. Łagodny i delikatny charakter zegarków docenią wszystkie kobiety.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Doskonale harmonijna koperta Longines Lyre Lady L4.259.4.72.6 tego modelu może służyć za przykład jak tworzyć garniturowe modele. Koperta w rozm. 25mm i szczelności 3atm. z charakterystycznymi cienkimi i długimi uszami podobnie jak korespondująca z nimi luneta to przykład kunsztu projektantów oraz ich wyobraźni. Tarcza w srebrnym kolorze ze szlifem słonecznym 12 prostymi indeksami o tej samej barwie pomiędzy którymi umieszczono znaczniki minut w czarnym kolorze doskonale łączą się z 3 wskazówkami w kolorze tarczy.  Na godzinie 3 umieszczono również biały datownik z czarną czcionką cyfr. Płaskie szafirowe szkło zabezpiecza całość . Zegarek oferowany jest z pięknie spasowaną bransoletą która jest idealnie połączona z kopertą delikatne stalowe ogniwa można dowolnie skrócić na każdy damski nadgarstek.Wewnątrz płaski mechanizm zasilany baterią z funkcja EOL L157.

Nasza ocena…

Longines Lyre Lady L4.259.4.72.6 to piękny, finezyjny damski model o klasycznej linii będzie idealny przy wielu okazjach, zarówno w pracy jak i poza nią.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Bransoleta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

25.0

Grubość koperty (mm)

5.0

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.