Longines Master Collection L2.893.4.78.3

6 305 

Brak w magazynie

Szwajcarska marka i producent zegarków Longines jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych firm na rynku zegarkowych wytwórców, a zegarki Longines od wielu już lat goszczą na nadgarstkach użytkowników czasomierzy. Co ważne, także w Polsce możemy spotkać tak wiekowe – przedwojenne i powojenne, jak i kilkudziesięcioletnie, czy stosunkowo młode zegarki marki Longines. Marka Longines w swojej aktywności promocyjnej odwołuje się do hasła „Elegance is an Attitude” – który to slogan możemy przetłumaczyć jako: „Elegancja to postawa”.
Tak, jak szerokie jest grono ambasadorów marki, jak szerokie jest spektrum aktywności marki, tak szeroka jest także oferta czasomierzy, które podzielone są na następujące linie wzornicze: Wśród modeli o charakterze sportowym należy wymienić linie: Agassiz, Conquest, Conquest Classic, Heritage Diver, Heritage Military, Heritage Avigation, Heritage Technical Milestones, HydroConquest, Zegarki klasyczne skupione są w liniach: Flagship, Heritage Classic, La Grande Classique de Longines, La Grande Classique de Longines Tonneau, Longines DolceVita, Longines Evidenza, Longines Equestrain Pocket Watch, Longines Lyre, Longines Mini, Longines PrimaLuna, Longines Symphonette, The Longines Elegant Collection, The Longines Master Collection, The Longines Saint-Imier Collection, The Longines Equestrian Collection, Presence.

Warto go mieć na nadgarstku…

Master Colection to połączenie eksperckiej wiedzy i bogatego doświadczenia. Jako tradycyjna marka zegarmistrzowska, Longines produkował wyjątkowe czasomierze już od wczesnych początków istnienia. Współcześnie, kolekcja The Longines Master Collection w perfekcyjny sposób ilustruje etos firmy, a potwierdza to sukces tej linii, której rynkowa premiera odbyła się w 2005 roku. Wszystkie zegarki są wyposażone w mechanizmy automatyczne, a poszczególne modele różnią się specjalnymi funkcjami. Longines Master Collection L2.893.4.78.3 łączy w sobie klasyczną elegancję i doskonałą jakość, które nigdy nie przestaną zachwycać miłośników wyjątkowych zegarków.

Ten zegarek jest ciekawy, bo…

Zwarta konstrukcja stalowej koperty Longines Master Collection L2.893.4.78.3, o rozm. 42mm i szczelności 30 metrów (3atm.) podkreślona półokrągłą, wąską lunetą uwidacznia piękno szampańskiej tarczy ozdobionej szlifem „kłosu jęczmienia”. Wewnętrzny pierścień z białą podziałką minutową ułatwiają odczyt mijającego czasu. Tarcza posiada arabskie cyfry o atrakcyjnym kształcie, oraz termicznie barwione wskazówki, podkreślające klasę, i styl zegarka. Szkło jest oczywiście szafirowe i zabezpiecza przed przypadkowymi zarysowaniami. Zegarek zawieszono na pasku w brązowym kolorze ze skóry aligatora z białą nicią. Jak przystało na klasycznego przedstawiciela Master Collection automatyczny mechanizm L888 na bazie ETA  A31.L01 napędza zegarek i gwarantuje 64 godzinną rezerwę chodu.

Nasza ocena…

Atrakcyjny wizualnie model Longines Master Collection L2.893.4.78.3, dla panów lubiących zegarki w kolorze czystej stali. Płaski i zarazem solidny z oryginalnie zaprojektowaną kopertą oraz piękną tarczą to dzieło mikro mechaniki swiss made. Sprawdzi się praktycznie przy każdym stroju – doskonały o każdej porze.

Jako oficjalny sprzedawca informujemy i gwarantujemy

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do zakupionego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

 

Płeć

Mechanizm

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Wodoszczelność

30 m/ 3 ATM

Funkcje

Datownik

Szerokość koperty (mm)

42.0

Grubość koperty (mm)

10.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.