Maurice Lacroix Pontos Grand Guichet PT6208-SS001-130

Original price was: 13 760 zł.Current price is: 8 900 zł.

Cena w ostatnich 30 dniach nie zmieniła się

Pasek na zegarku jest w kolorze brązowym.

Na stanie

Wysyłamy w 24 godziny

Darmowa dostawa od 300 złotych

100% oryginalności

20 lat doświadczenia na rynku

Dogodne raty

Darmowy zwrot 14 dni

Grawerowanie w uzgodnieniu z klientem

Gwarancja najniższej ceny

Maurice Lacroix Pontos Grand Guichet PT6208-SS001-130  to męski okrągły zegarek wyposażony w precyzyjny mechanizm z automatycznym naciągiem, ze specjalnym, funkcjonalnym wskazaniem daty w formie dużych okien (Grand Guichet), oraz wskazaniem czasu w drugiej strefie czasowej. Jasna tarcza z delikatnymi czarnymi elementami tego niezwykłego czasomierza idealnie komponuje się ze skórzanym paskiem.

Datownik – wskazanie dnia miesiąca na tarczy zegarka. Zwykle jest realizowane w dość prosty sposób.  Tutaj jest ono niezwykle funkcjonalne – widoczne dla każdego użytkownika zegarka. To specjalna odmiana wykonania – datownik panoramiczny, w którym wskazanie jest zrealizowane za pomocą dwóch dysków cyfrowych, dzięki czemu pole wskazań jest większe (wskazanie czytelniejsze).

Druga strefa czasowa – dodatkowe wskazanie określające aktualny czas w innej, dowolnie wybranej strefie czasowej świata. Wobec globalnej komunikacji cyfrowej i łatwości przemieszczania się jest to jedno z najbardziej pożądanych wskazań dodatkowych zegarków. W zegarkach mechanicznych wymagają one specjalnej konstrukcji mechanizmu wskazań. W żargonie zegarkowym tego rodzaju zmiana jest określana jako tak zwana „komplikacją” konstrukcji mechanizmu.

Wśród szwajcarskich marek zegarkowych Maurice Lacroix jest na pewno jedną z tych, których rozwój jest najprężniejszy. Nie tak wiekowa historia Maurice Lacroix , w porównaniu do niektórych zegarkowych potentatów, dla wielu może być „podręcznikowym” przykładem rozwoju produktu i kreowania wizerunku marki.

Droga do sukcesu tej marki, zaczyna się od wyrobów wykonywanych na zewnętrzne zamówienia, dalej jest zakup istniejącej fabryki kopert i jej unowocześnienie, a kolejnym krokiem jest budowa zupełnie nowej fabryki i montowni, oraz jej ciągła, etapami prowadzona rozbudowa. Jest to również droga od wyrobów dopasowanych do aktualnych w danym momencie rynkowych wymagań, poprzez wyroby unikatowe, do kształtowania nowych trendów rynkowych poprzez projektantów i wyroby marki. Od zegarków, których serce stanowił mechanizm kupiony u producenta, poprzez mechanizmy samodzielnie dekorowane, dalej mechanizmy modyfikowane, do wytworzenia pierwszego własnego mechanizmu i uzyskania prestiżowego tytułu „Manufaktury Zegarkowej”.

Bez przesady można powiedzieć, że w dniu dzisiejszym pozycja marki Maurice Lacroix jest najlepszą w tej kategorii producentów. Każdy zegarek tej firmy jest obdarzony swoim własnym, unikalnym charakterem, a każdy jego element jest zaprojektowany z największą uwagą, zapewniającą najwyższą jakość i estetyczną harmonię produktu. Zarówno zegarki mechaniczne jak i elektroniczne łączą w sobie klasyczne piękno i nowoczesne wykonanie, wyczucie mody i dynamikę wzoru zapewniając ekskluzywną oprawę codzienności.

Wszystkie zegarki oferowane w naszym sklepie są fabrycznie nowe, posiadają gwarancję, opakowanie i wszystkie dokumenty producenta. Do każdego zegarka dołączany jest paragon zakupu, lub faktura sprzedaży.

Mechanizm

Płeć

Szkiełko

Szafirowe

Koperta

Stal szlachetna

Pasek

Skóra naturalna

Wodoszczelność

50 m/ 5 ATM

Funkcje

Datownik panoramiczny, Druga strefa czasowa

Szerokość koperty (mm)

40.0

Grubość koperty (mm)

12.5

Serwis

autoryzowany producenta

Gwarancja

2 lata

Raty

Kupuj wygodnie, wybierz raty banku Credit Agricole.

Sprawdź jakie to proste:

  • wybierz produkt który Cię interesuje
    gdy wartość koszyka wyniesie minimum 300 zł skorzystaj z rat banku Credit Agricole,
  • wypełnij wniosek online i poczekaj na decyzję kredytową,
  • przelej 1 zł i załącz zdjęcie dowodu osobistego (o ile będzie to wymagane)
  • potwierdź zawarcie umowy kodem z SMS,
  • umowę otrzymasz na swoją skrzynkę e-mail, a sklep zacznie realizować Twoje zamówienie.
  • ORNAMENT” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ oświadcza, iż na podstawie zawartych umów z Credit Agricole Bank Polska S.A. jest upoważniony do wykonywania czynności faktycznych związanych z zawarciem/zmianą umów kredytu na zakup towarów i usług.